o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Nie wytrzymała. Wzięła dziecko i wyszła z sali. Posłanka komentuje

386
Podziel się

Włodzimierz Czarzasty zasugerował w piątek, aby posłanka Katarzyna Sójka razem z dzieckiem opuściła salę obrad. Wicemarszałek Sejmu zapewniał, że nie ma nic przeciwko obecności malucha, jednak przeszkadza on w prowadzeniu spotkania. W niedzielę posłanka PiS zabrała głos na temat dzielenia ról matki i parlamentarzystki.

Nie wytrzymała. Wzięła dziecko i wyszła z sali. Posłanka komentuje
Katarzyna Sójka nie kryje oburzenia z powodu zachowania Włodzimierza Czarzastego (PAP)
bEDQDvLp

Ostatecznie obrady opuściła nie tylko Katarzyna Sójka z dzieckiem, ale również kilkoro innych parlamentarzystów. Już w dniu zdarzenia posłanka PiS zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym dała wyraz swojemu oburzeniu.

Dziękuję panie marszałku Włodzimierzu Czarzasty za przypomnienie nam kobietom, które odważamy się przyjść z dzieckiem do pracy, gdzie jest nasze miejsce. (...) Pani poseł Marcelina Zawisza – co pani odpowie panu przewodniczącemu Nowej Lewicy? (...) – pisała Katarzyna Sójka na Twitterze.
bEDQDvLr

Sójka postanowiła po raz kolejny poruszyć temat łącznia opieki nad dzieckiem nad służbą jako parlamentarzystka. Posłanka PiS podkreśliła, że obecnie karmi pierwsią swoją czwartą już pociechę i dlatego zabrała ją za sobą do Sejmu.

Wykonuję obowiązki zawodowe, jednocześnie będąc karmiącą matką w ważnym okresie dla mojego dziecka – podkreśliła Katarzyna Sójka na Twitterze.
bEDQDvLx
Zobacz także: Zobacz też: Marcelina Zawisza nakarmiła dziecko w trakcie komisji zdrowia. Latos: Mam wielki szacunek dla takich pań

Posłanka PiS zwróciła uwagę, że nie widzi potrzeby, aby rezygnować z pracy zawodowej na rzecz opieki nad dzieckiem. Katarzyna Sójka zaznaczyła, że w XXI wieku kobiety nie muszą już wybierać między posiadaniem potomstwa oraz robieniem kariery zawodowej, ponieważ mogą łączyć te dwie role.

bEDQDvLy
Jako matka mojej czwartej pociechy i lekarka, a teraz poseł, nie widzę potrzeby rezygnacji z godzenia życia rodzinnego z zawodowym, co w XXI wieku jest naturalną rolą i wyborem kobiety – oświadczyła Katarzyna Sójka na Twitterze.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDQDvLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(386)
irek
2 dni temu
patrzajta łona ma dziecko , a z kim zrobione ? , to paranoja .
Antypis
2 miesiące temu
Ciekawe czy jej konkubin, właściciel firmy, pozwoliłby swoim pracownicom przyjść do pracy z dzieckiem i to niemowlęciem. Mordobicie i wyzwiska ze strony pana prezesa gwarantowane
wb.
2 miesiące temu
Wszystkiego pogodzić ze sobą się nie da. Czarzasty postąpił słusznie. Sala obrad sejmu to nie żłóbek choć niektórzy a właściwie niektóre panie posłanki próbują robić z sali obrad stołówkę, żłobek a może wymyślą inne zastosowanie, np. magiel.
bEDQDvLT
Jestem ZA!!!
2 miesiące temu
Pracuję w kasie biletowej. Też chcę w pracy karmić dziecko piersią
Babcia
2 miesiące temu
Skoro karmi pierwsią, to trudno jej pełnić służbę. Śmieszne tłumaczenie osoby którą stać na opiekunkę a mleko można ściągać.
Balbina
2 miesiące temu
To nie żłobek,nie rozumiem oburzenia Ja do pracy nie chodzę z dzieckiem,a też mogę wykonywać swoje obowiązki
nb1
2 miesiące temu
A czy robienie zdjęć z dzieckiem w czasie obrad to jest to czego oczekujemy od posłów ?
KARLOS
2 miesiące temu
Dostaje tyle pieniędzy że stać ją na opiekunkę
ZXC
2 miesiące temu
Czy każda matka w Polsce może zabrać dziecko do pracy
Konkretny
2 miesiące temu
Ale baby to są naprawdę Korwin ma rację ... Sejm to nie miejsce dla niemowlaków Boże to każda niech przyjdzie z dziećmi i Robi tam przedszkole jakaś powagą musi być !
Baca z podsam...
2 miesiące temu
Ale ona należy do sekty nadludzi
Ola
2 miesiące temu
Nie chodzi się z dzieckiem do pracy, bo może ono przeszkadzać innym. To nie miejsce dla dzieci. Tyle w temacie. Kiepska z niej lekarka i kiepska poseł
Władysław Orb...
2 miesiące temu
Prawdziwa Matka to i w kościele na mszy powinna cyca dziecku podać jak głodne.
bEDQDvLL
Pav
2 miesiące temu
Nie każdej matce wolno. Mogła się szanowna pani przekonać co 99% matek usłyszałoby od swoich szefów w tej sytuacji. Nie wiem jak ciężka jest pani praca, ale prosze nie czuć się jak ktoś wyjątkowy. Wszyscy mamy dzieci!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić