aktualizacja 

Nie żyje 2-latek. Policja ustaliła dane kierowcy, który uciekł

98

W niedzielę w miejscowości Koźmin pod Zgorzelcem doszło do tragicznego wypadku. Jego sprawca, kierowca audi, uciekł, nie wzywając pomocy. Policji udało się ustalić, kim jest.

Nie żyje 2-latek. Policja ustaliła dane kierowcy, który uciekł
W wypadku zginęło 2-letnie dziecko. (Straż Pożarna)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 352. Z relacji świadków wynika, że jadący za szybko kierowca audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego prawidłowo forda.

W wypadku zginęło 2-letnie dziecko. Do szpitala przewieziono też jego mamę, która jest w 7. miesiącu ciąży. Jak dowiedział się dziennikarz RM FM, życiu jej i jej dziecka nic już nie zagraża. W sumie poszkodowane w wypadku zostały 4 osoby.

Policja przesłuchała pasażera audi. Zarówno jego zeznania, jak i dowody, wskazują na to, że kierowca samochodu i sprawca tragicznego wypadku, uciekł po jego spowodowaniu.

Mundurowi oraz prokuratura cały czas apelują o zgłaszanie się świadków. Proszą też o kontakt osoby podróżujące trasą, których samochody są wyposażone w wideorejestratory oraz wszystkich, którzy mają istotne informacje w tej sprawie. Można zgłaszać się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu lub dzwonić pod numery telefonu 47 87 322 50 i 47 87 322 00.

Zobacz także: Wypadek na pasach w Kaliszu. Kamery nagrały przerażający moment
Autor: BJ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić