o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Niesamowita historia. Po 15 ciąży spełniło się jej marzenie

35
Podziel się

Niesamowita historia z Florydy. Jay i Kateri Schwandt nareszcie doczekali się wymarzonej córki. Kobieta uradziła ją po 14 synach. To nasza DziennaDawkaDobregoNewsa.

Niesamowita historia. Po 15 ciąży spełniło się jej marzenie
Szczęśliwa rodzina (YouTube, FOX 17 WXMI)
bDnMWvmd

To historia jak z filmu. Mieszkający na Florydzie Jay i Kateri Schwandt od wielu lat marzyli o powiększeniu swojej rodziny o córkę. Pomimo wielu prób nie udawało im się to, aż do teraz. Dumna mama urodziła Maggie, która jest 15 dzieckiem pary. Dotychczas kobieta urodziła aż 14 synów.

Ten rok był niezapomniany z wielu, wielu powodów, ale Maggie jest największym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić - przyznał ojciec rodziny w rozmowie z Detroit Free Press.
bDnMWvmf

Niezwykła rodzina jest aktywna w sieci. Prowadzą kanał na YouTubie, na którym pokazują, jak wygląda ich życie. Narodziny długo wyczekiwanej córki spowodowały, że Schwandtowie stali się jeszcze bardziej znani. Po pojawieniu się Maggie wiele telewizji odwiedziło ich i nagrał reportaże na ich temat.

Rozbieżność wiekowa między dziećmi małżeństwa jest naprawdę duża. Najstarszy syn pary Tyler ma już 28 lat i wraz ze swoją narzeczoną mieszka niedaleko domu rodziców. Najmłodsza córka Maggie właśnie się urodziła i nie potrafi nawet jeszcze mówić.

Moi rodzice w końcu zostali pobłogosławieni małą dziewczynką, nie sądzili, że w końcu będą ją mieć - powiedział Tyler.
bDnMWvml

Jay i Kateri poznali się, będąc w pierwszej klasie szkoły średniej. Następnie każdy z nich rozpoczął naukę na uniwersytetach. Pobrali się w 1993 roku. Kończąc studia, mieli już trójkę dzieci. Niemowlaki nie przeszkodziły im w uzyskaniu wyższego wykształcenia. Kateri uzyskała tytuł magistra pracy socjalnej na Grand Valley State University, a Jay ukończył studia prawnicze na Western Michigan University.

Zobacz także: "Polska Pełna Pasji": Muzyka towarzyszy nam na co dzień
bDnMWvmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Helena 1959
3 tyg. temu
Niech każdy żyje jak chce. Ktoś pragnie dużej rodziny niech ja ma. Ktoś nie chce dzieci lub ma jedno też ok. A jak ktoś chce żyć w związku jednopłciowym to też ok. Ważne aby nikogo nie krzywdzić . Nie zakładać rodziny wielodzietnej a potem ją zaniedbywać , nie rodzić dziecka jako polisy na starość, choćby tylko jednego. A jak ktoś jest szczęsliwy i zrealizuje swoje marzenia z partnerem tej samej płci to też należy mu się szacunek i spokój. Nie można narzucać obywatelom jedynej słusznej wizji a zrobic wszystko aby byli szczęsliwi ze swoim wyborem.
Bicz Boży
2 tyg. temu
"Najmłodsza córka Maggie właśnie się urodziła i nie potrafi nawet jeszcze mówić." - Szczęka mi opadła po przeczytaniu tego zdania! Skąd wy bierzecie tych pismaków?
hahahaha
2 tyg. temu
. "Najmłodsza córka Maggie właśnie się urodziła i nie potrafi nawet jeszcze mówić." hahahaha
bDnMWvmH
Klik
3 tyg. temu
To jest wspaniałe. Tak powinny wyglądać rodziny.W takim domu jest ciasno ale wesoło, radośnie a jak każdy założy rodzinę to spotkanie w takim gronie to sama rozkosz.Sama mam dużą rodzinę/jest nas siedmioro/ i spotkanie w gronie najbliższych z ich rodzinami to cudowne uczucie. Nie ma czasu na kłótnie są za to wspomnienia. W młodości też było fajnie bo obowiązki były podzielone na 7 osób i jeszcze rodzice, ale był czas na rodzinne wyjazdy i pikniki. Wystarczyły piłki, skakanki czy gry planszowe i dzień mijał wspaniałe.A dziś jedno dziecko samotne nawet nie ma z kim się pobawić ani porozmawiać. Jest wyścig kto ma więcej ale po co?
Adam s
2 tyg. temu
Będą jaja jak córeczka gdy dorośnie stwierdzi że jest mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety i zmieni płeć
Najnowsze komentarze (35)
cccccc
2 tyg. temu
Ja to bym po 1 synu, resztę systematycznie oddawał do domu dziecka a córeczkę zatrzymał
mjr
2 tyg. temu
Jak można być takim egoistą?! Oni w końcu mają upragnioną córeczkę ale czy dzieci mają rodziców?
Derek
2 tyg. temu
W Polsce frau lempart kazała by im aborcji dokonać już przy pierwszym dziecku
Jhgyfrt
2 tyg. temu
Czyli historia o takich co się tak długo pieprzyli aby zrobić dziecko przeciwnej płci...coraz gorzej z tymi mediami
Sylwia
2 tyg. temu
Wiecie, gdy czytam wasze negatywne komentarze to mi słabo, a niech mają i 100 dzieciaków byleby o nie zadbali. Moim marzeniem jest w ogóle posiadanie dzieci a nie jest mi to dane. Cieszę się ich szczęściem.
ggg
2 tyg. temu
w/g. mnie powinien być jakiś umiar w prokreacji, limit przy takim przyroście naturalnym czeka nas tylko tragedia
Covidowski
2 tyg. temu
Tak widzę wszyscy bruneci a mała blondynka heh może to nie jego robota
Stop CZ-Z
2 tyg. temu
U nas w Polsce to kler by się cieszył najbardziej...tyle kasy za sakramęty / nieopodatkowanej/ no i te dzieci !
bDnMWvmz
...
2 tyg. temu
Tam też mają 500+?
MAx
2 tyg. temu
chore
Fajnie
2 tyg. temu
Brawo. To się nazywa konsekwencja. Mała będzie królową
Blabla
2 tyg. temu
Niezły inkubator.
ula
2 tyg. temu
Króliki?
Patrol
2 tyg. temu
7,5 k
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić