GGG| 
aktualizacja 

Niesamowita historia. Po 15 ciąży spełniło się jej marzenie

65

Niesamowita historia z Florydy. Jay i Kateri Schwandt nareszcie doczekali się wymarzonej córki. Kobieta uradziła ją po 14 synach. To nasza DziennaDawkaDobregoNewsa.

Niesamowita historia. Po 15 ciąży spełniło się jej marzenie
Szczęśliwa rodzina (YouTube, FOX 17 WXMI)

To historia jak z filmu. Mieszkający na Florydzie Jay i Kateri Schwandt od wielu lat marzyli o powiększeniu swojej rodziny o córkę. Pomimo wielu prób nie udawało im się to, aż do teraz. Dumna mama urodziła Maggie, która jest 15 dzieckiem pary. Dotychczas kobieta urodziła aż 14 synów.

Ten rok był niezapomniany z wielu, wielu powodów, ale Maggie jest największym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić - przyznał ojciec rodziny w rozmowie z Detroit Free Press.

Niezwykła rodzina jest aktywna w sieci. Prowadzą kanał na YouTubie, na którym pokazują, jak wygląda ich życie. Narodziny długo wyczekiwanej córki spowodowały, że Schwandtowie stali się jeszcze bardziej znani. Po pojawieniu się Maggie wiele telewizji odwiedziło ich i nagrał reportaże na ich temat.

Rozbieżność wiekowa między dziećmi małżeństwa jest naprawdę duża. Najstarszy syn pary Tyler ma już 28 lat i wraz ze swoją narzeczoną mieszka niedaleko domu rodziców. Najmłodsza córka Maggie właśnie się urodziła i nie potrafi nawet jeszcze mówić.

Moi rodzice w końcu zostali pobłogosławieni małą dziewczynką, nie sądzili, że w końcu będą ją mieć - powiedział Tyler.

Jay i Kateri poznali się, będąc w pierwszej klasie szkoły średniej. Następnie każdy z nich rozpoczął naukę na uniwersytetach. Pobrali się w 1993 roku. Kończąc studia, mieli już trójkę dzieci. Niemowlaki nie przeszkodziły im w uzyskaniu wyższego wykształcenia. Kateri uzyskała tytuł magistra pracy socjalnej na Grand Valley State University, a Jay ukończył studia prawnicze na Western Michigan University.

Zobacz także: "Polska Pełna Pasji": Muzyka towarzyszy nam na co dzień
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić