o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Nietypowa droga Amerykanki. Od pastora do striptizerki

21
Podziel się

Nikole Mitchell była przez kilka lat pastorem i przykładnym wyznawcą wiary. Teraz postanowiła to zmienić. Porzuciła dotychczasowe życie i została striptizerką, spełniając swoje marzenie z młodości.

Nietypowa droga Amerykanki. Od pastora do striptizerki
Mitchell Nikole (Instagram, @mitchellnikole)
bEayBoWd

Nikole Mitchell dorastała w konserwatywnej rodzinie baptystów. Jako nastolatka chciała zostać striptizerką. Jednak jak sama mówi, była indoktrynowana, przez co nie zrealizowała swojego marzenia. Kobieta wyszła za mąż i urodziła troje dzieci.

Uczono mnie, że kobietom nie wolno przewodzić tylko, że powinny przebywać w kuchni razem z dziećmi - powiedziała w rozmowie z "New York Post".

W 2011 roku dołączyła do ewangelickiego kościoła Woodland Hills w Minnesocie. To właśnie tam została uświadomiona o równości płci w wierze. Zawsze po kazaniach zadawała pastorom pytania. Ci zachwyceni jej umiejętnościami teologicznymi zaproponowali jej, aby została jedną z nich.

bEayBoWf
Być na scenie przed tysiącami ludzi - o tym marzyłam od lat - tak wspomina swoją decyzję Mitchell w rozmowie z "New York Post".

Prawdziwa rewolucja w życiu Amerykanki rozpoczęła się w 2016 roku. Wtedy podczas przedstawienia teatralnego, które poruszało temat LGBT uświadomiła sobie, że jest biseksualna. Kobieta przyznaje, że będąc pastorem, czuła się, jakby prowadziła dwulicowe życie. W 2017 roku wygłosiła kazanie, po którym zniknęła z kościoła na dobre.

Wiedziałam, że gdybym ujawniła swoją dziwność, straciłbym wszystko, ponieważ kościół nie przyjmuje odmieńców - przyznaje kobieta.
bEayBoWl

Mitchell ujawniła się w filmie, który opublikowała w sieci. Potem zainteresował ją temat seksualności człowieka. Kobieta zapisała się nawet na zajęcia o tej tematyce. Następnie umówiła się z fotografem na nagą sesję, co było spełnieniem jej marzeń.

W 2019 roku 36-latka rozwiodła się z mężem i przeprowadziła do Los Angeles. Tam realizuje się jako striptizerka. Prowadzi również konto na Instagramie. Ponadto pracuje na platformie, gdzie za swoje nagie zdjęcia otrzymuje pieniądze od klientów. Jak sama mówi, nigdy nie była bardziej szczęśliwa niż teraz.

bEayBoWm
Zobacz także: Blanka Lipińska podejrzewa zatrucie biokominkiem: "Chyba przesadziłam z paliwkiem"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEayBoWG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
czytelnik
8 miesięcy temu
to wszystko jest przerażające!
Roman
8 miesięcy temu
A tak na prawdę, to nie chcę się jej dzieci (trójki) wychowywać i żyć z mężem, bo to jest takie monotonne życie. Teraz za zdjęcia jest kasa, a za normalne życie nie ma nic.
pawel
8 miesięcy temu
to tak jak wielebny Jankowski +++
bEayBoWH
KimDzong
8 miesięcy temu
Je Banaś.
xxx
8 miesięcy temu
I takie nawrócenie mi się podoba.
hehehe
8 miesięcy temu
jak na 36latkę to bomba babka
7UP!
8 miesięcy temu
No i dobrze! Odnalazła swoją drogę i jest szczęśliwa...
1,2,3
8 miesięcy temu
A kogo ?
i smieszno i
8 miesięcy temu
ta .... Ameryka to dziwna kraj
afrykaner
8 miesięcy temu
bardzo dobrze,precz z kościołem.
Jam
8 miesięcy temu
Pogubila sie. Takie diametralne zmiany w zyciu nie sa zbyt dobre. Kandydatka to tego by zostac nagle znaleziona martwa w mlodym jeszcze wieku
aas
8 miesięcy temu
super ale co nas to obchodzi?!
EZk
8 miesięcy temu
ambitnie :)
bEayBoWz
LLLLLLLLLLLLL
8 miesięcy temu
Dobrze jako pastor marnowała te ciało ,które teraz dopiero służy zbożnemu celowi!!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić