Norweg przyjechał na weekend do Gdańska. Totalna demolka

156

Do 5 lat więzienia grozi Norwegowi, który zniszczył drzwi wejściowe do apartamentowca, w którym wynajmował mieszkanie. Tłumaczył, że zapomniał kodu do domofonu, dlatego zaczął kopać szklane drzwi. Spowodował straty na 3 tys. złotych. W poniedziałek usłyszy zarzuty.

Norweg przyjechał na weekend do Gdańska. Totalna demolka
Turysta z Norwegii zdewastował drzwi, bo zapomniał kodu (KMP Gdańsk)

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w jednym z apartamentowców w Gdańsku. 25-letni turysta z Norwegii wracał z imprezy do wynajętego na weekend mieszkania. Chciał wejść do środka budynku, ale okazało się, że zapomniał kodu do domofonu.

Zapomniał kodu, zniszczył drzwi

Wtedy mężczyzna zaczął kopać w szklane drzwi wejściowe. Spowodował w ten sposób, że szkło pękło, a drzwi zostały uszkodzone. Inni mieszkańcy zgłosili sprawę na policję. Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli monitoring, który szczegółowo przeanalizowali.

Monitoring wykazał, że mężczyzna po dokonaniu przestępstwa wszedł do środka apartamentowca. W jednym z mieszkań budynku kryminalni zatrzymali 25-letniego obywatela Norwegii, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego przez nich sprawcy.

Grozi mu do 5 lat więzienia

Sprawca został zatrzymany. 25-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a w poniedziałek usłyszy zarzuty zniszczenia mienia. Jak wyliczają śledczy, wandal spowodował straty na 3 tysiące złotych. Za uszkodzenie mienia grozi mu do 5 lat więzienia.

Zobacz także: Robert Biedroń o „paskach” w TVP. „Paskowi są szkoleni u Łukaszenki”
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić