o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Nowe obostrzenia. Jakie zmiany po 18 kwietnia?

11
Podziel się

W środę odbędzie się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Dowiemy się, jakie obostrzenia będą obowiązywać po 18 kwietnia. O której początek konferencji?

Nowe obostrzenia. Jakie zmiany po 18 kwietnia?
Adam Niedzielski (KPRM)
bDZVpRYR

We wtorek odbyło się posiedzenie rady medycznej. Na środę zaplanowano natomiast naradę rządowego zespołu zarządzania kryzysowego, po której odbędzie się konferencja prasowa.

Środową konferencję prasową ministra Adama Niedzielskiego i rzecznika rządu Piotra Muellera zaplanowano na godzinę 10:30. Szef resortu zdrowia ogłosi, jakie ograniczenia będą obowiązywać po 18 kwietnia.

bDZVpRYT

Konferencja ministra zdrowia. Gdzie oglądać?

Konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego będzie transmitowana m.in. za pośrednictwem rządowych profili w mediach społecznościowych czy też w telewizji - na TVN24 czy TVP Info.

Przypomnijmy, że obecnie zamknięte pozostają m.in. liczne sklepy w galeriach handlowych i salony fryzjerskie czy też kosmetyczne. Ponadto tylko nieliczni mogą skorzystać z obiektów noclegowych czy siłowni. Żłobki i przedszkola nie są dostępne dla wszystkich dzieci, natomiast uczniowie kształcą się zdalnie.

bDZVpRYZ

Nie należy się spodziewać, że po 18 kwietnia nastąpi radykalne luzowanie ograniczeń. Możliwe jednak, że dojdzie do pewnych zmian - pojawiają się sygnały wskazujące na planowanie otwarcia żłobków i przedszkoli, a także na stopniowe przywracanie nauki tradycyjnej dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W grę wchodzi regionalizacja ograniczeń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZVpRZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Gość..
miesiąc temu
Ratownik medyczny mówi o tym co sie dzieje na youtube... Dlaczego media milczą o tym? Dla czego rząd słucha tych medialnych ekspercików? Ludzie są tylko straszeni ciągle a prawda nie wygląda tak jak ją przedstawiają.
Juromir
miesiąc temu
Eeeeeellltrrrrr!!!!!!
Dres
miesiąc temu
Gdzie się znowu ukrył super premier Jarosław? Czuje się winny śmierci tyłu ludzi?
bDZVpRZv
Pultosława er...
miesiąc temu
Ja dobrze życze panu czcigodnemu, w niebiejedynemu adamowi. Niechaj mu będą pulary i bimbary
BezbożnikJeży
miesiąc temu
Uwaga uwaga!!! Nadchodzą pulary z bimbarsami!!! Bedzie katastrofa!!!! Pultars za keltarsem!!!!
Janina Em.
miesiąc temu
Ludzie, nie wierzcie że pulary z bimbarsami nie zapimpają na pultarsach!!!!!
edek
miesiąc temu
Ciekawe co planują żeby pomóc przedsiębiorcom ? zabronili działalności ale bankom pozwalają pobierać raty kredytów - Panie Niedzielski z czego ? Z czego ludzie maja płacic ? !!!! SKANDAL !!!! Chory kraj i chorzy ludzie w Rządzie
Suweren
miesiąc temu
Co powiedzą co powiedzą a co mają powiedzieć. Liczba testów spada, liczba zakażonych spada a liczba zmarłych ogromną. Dlaczego? Im więcej szczepień tym więcej zmarłych.
Juk
miesiąc temu
Rządzie drogi otworzyć wszystko i wrócić do normalnego życia,i tak ludzie przenoszą ten syf nawet jak pozamykacie wszystko. Dajcie nam normalnie żyć!!! Mojej dzieci zakazane są na siedzenie rok w domu,ja i mąż ograniczamy rozwój zawodowy... chcemy odetchnąć, jesteśmy zmęczeni!!!
Widz
miesiąc temu
Codziennie konferencja,codziennie straszenie przeziebieniem zwanym covid,zero zachorowań na grype,raka,choroby płuc,ludzie nie umieraja z powodu zawałów,wylewów,udarów ani ze starosci,tylko na covid...kiedy sie koncu posadzi winnych za to pisowców?I lekarzy za zdradę i leczenie przez telefon?Nie zapominajmy o bandytach z milicji,wszyscy muszą siedzieć!!!
Bruce Lee
miesiąc temu
Panie niedzielski więcej szczepień więcej zgonów,Coś jest chyba nie tak?. Dla kogo pan pracuje???.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić