Dąbrówka. Rodzice Pauliny zabrali głos. Tragedia po urodzinowym ognisku

118

W ubiegły weekend 17-letnia Paulina spotkała się ze znajomymi, by uczcić urodziny kolegi. Nie wróciła do domu, a jej zwłoki odnaleziono w zbiorniku wodnym w Dąbrówce koło Łańcuta (woj. podkarpackie). Rodzice nastolatki nie wierzą w nieszczęśliwy wypadek.

Dąbrówka. Rodzice Pauliny zabrali głos. Tragedia po urodzinowym ognisku
(PAP)

W sobotę 17-letnia Paulina z Dąbrówek na Podkarpaciu spotkała się ze znajomymi z klasy. Młodzież zorganizowała ognisko z okazji 18. urodzin kolegi. Przed godz. 22 dziewczyna zadzwoniła do rodziców i powiedziała, że wraca do domu, jednak do niego nie dotarła. Rodzice nie mogli się z nią skontaktować.

Ku mojemu zaskoczeniu odebrała koleżanka i stwierdziła, że moja córka nie może teraz rozmawiać, bo jest zajęta. Nalegałam, aby powiedziała, co się dzieje z moim dzieckiem, ale nagle przerwało połączenie i telefon już milczał - powiedziała "Faktowi" matka Pauliny.

Początkowo zaniepokojeni rodzice zaczęli szukać córki na własną rękę. Gdy znaleźli na drodze jej portfel, zaalarmowali policję. Przy brzegu w stawie odnaleziono zwłoki 17-latki.

Wstępne oględziny ciała Pauliny nie wykazały żadnych śladów przestępstwa. Dokładne przyczyny jej śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok, którą zaplanowano na środę.

Tajemnicza śmierć 17-letniej Pauliny. Ktoś ją skrzywdził?

Rodzice nie wierzą w nieszczęśliwy wypadek. Obawiają się, że ktoś mógł skrzywdzić ich córkę. Dziewczyna miała bowiem poszarpane ubranie. Jej kurtkę znaleziono trzy metry od ciała.

Dowiedzieliśmy się tylko, że córkę odprowadzał kolega. Rozmawiałem z nim. Odparł, że podprowadził ją i zostawił. Ponoć powiedziała mu, że sama sobie już poradzi. Tylko dlaczego skręciła w zupełnie innym kierunku? - zastanawia się ojciec dziewczyny w rozmowie z "Faktem".
Tam jest tylko jedno takie miejsce na wale, gdzie można wejść na teren tego stawu. Pod siatką, bo jest taka wyrwa w ziemi. Przecież to się wierzyć nie chce, że mogła tam wejść specjalnie i się sama zabić. Nawet gdyby się przewróciła i sturlała to tam może jest wał, ale raczej zatrzymałaby się przed stawem. Zresztą tam się trzeba postarać, żeby się wsunąć. Ona mieszkała niedaleko. Znała te tereny, ale co się stało? - komentują w rozmowie z "Super Expressem" koledzy Pauliny.

Zobacz także: Kutno wybudowało "betonową pustynię". Mieszkańcy są podzieleni

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić