O włos od tragedii. "Anioł stróż" pojawił się na drodze

53

O włos od tragedii. Przerażające nagranie z przejścia dla pieszych trafiło do sieci. Widać na nim dziecko i mężczyznę, którzy chcą przekroczyć pasy. W ostatniej chwili "anioł stróż" ratuje młodszego przechodnia przed tragicznym zderzeniem z maską samochodu. Film powstał ku przestrodze dla kierowców i pieszych.

O włos od tragedii. "Anioł stróż" pojawił się na drodze
O włos od tragedii. Piesi mogli zginąć. Film ku przestrodze (Twitter, @damian_zurawski)

Przerażające nagranie trafiło do sieci. Widać na nim przejście dla pieszych, na które z jednej strony wchodzi dziecko, a z drugiej dorosły mężczyzna. Wszystko obserwuje kierowca innego samochodu, z którego zarejestrowano niebezpieczne zdarzenie drogowe.

O mały włos, a pirat drogowy potrąciłby przechodniów. Filmik opublikował m.in. pan Damian. Na Twitterze napisał: - Musicie to zobaczyć! Kiedy spotykasz swojego Anioła Stróża na przejściu dla pieszych. Uratował dziecku życie! - czytamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potrącenia w Zielonej Górze. Dwa wypadki na jednym skrzyżowaniu

O włos od tragedii. Piesi mogli zginąć. Film ku przestrodze

Gdy starszy i młodszy przechodzień ruszają w swoje strony, nagle mężczyzna chwyta dziecko i w ostatniej chwili zabiera sprzed maski pędzącego samochodu. Pirat drogowy jechał z zawrotną prędkością, a do tego wyprzedzał na przejściu dla pieszych nie zwracając uwagi na innych użytkowników ruchu. Nie przejął się nawet autem stojącym przed pasami.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Poruszające nagranie wzbudziło w sieci niemałą dyskusję na temat bezpieczeństwa na drodze. Okazało się, że sytuacja uwieczniona na wideo w rzeczywistości nie miała miejsca, a był to sprytnie zmontowany filmik ku przestrodze. Wideo ma na celu zwrócenie uwagi kierowców i pieszych na niebezpieczeństwa i zagrożenia, które w kilka sekund mogą pozbawić człowieka życia.

Zmontowany film pochodzi z Rosji. Kulisy powstawania i montażu nagrania można zobaczyć na wideo poniżej. Uważajmy na drogach, nie zawsze możemy "oszukać przeznaczenie"!

Uratował dziecko na przejściu. Za kulisami nagrania

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić