Obnaża się i zaczepia przechodniów. 44-latka już miała zatarg z prawem

44-letnia rozbiera się na ulicach Brzegu i zaczepia przechodniów. Kiedy ktoś zwraca jej uwagę odwdzięcza się wyzwiskami. Sprawa została zgłoszona na policję. Okazało się, że obywatelka Ukrainy już miała problemy z prawem.

Obnaża się i zaczepia przechodniów. 44-latka już miała zatarg z prawem
Ukrainka zaczepia przechodniów. (Brzeg24.pl, Wikimedia Commons)

Do sieci trafiły zdjęcia i nagrania z Brzegu (woj. opolskie). Widać na nich spacerującą obywatelkę Ukrainy, która co chwilę się obnaża i zaczepia przechodniów.

Postrach na ulicach

Zdarza się, że 44-latka tańczy i zdejmuje spodnie. Przy próbie zwrócenia jej uwagi robi się agresywna oraz wulgarna. Nie oszczędza nikogo, a jak przekazują lokalne portale, potrafi zaczepić także swoich rodaków.

Jak przekazuje portal Brzeg24.pl mieszkańcy Brzegu skarżą się na brak reakcji ze strony służb. Okazało się jednak, że kobieta była już wielokrotnie zatrzymywana. Ma na swoim koncie również kradzieże sklepowe. Jest dobrze znana policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ludzie mogą być zawiedzeni". Marcin Dubiel szczery po walce walce z "Filipkiem"

Policja jest regularnie powiadamiana o wybrykach 44-latki. Wielokrotnie podejmowano interwencję, zatrzymywano Ukrainkę oraz wypisywano jej mandaty.


Policjanci reagują na każde otrzymane zgłoszenie. Znane są nam przypadki szeroko rozumianego zakłócania porządku publicznego przez 44-letnią kobietę. Policjanci wielokrotnie podejmowali interwencję w stosunku do tej osoby. Była ona zatrzymywana i karana mandatami. Prowadzimy również kilka postępowań. Dotyczą one zarówno wykroczeń jak i przestępstw, dlatego to sąd zdecyduje o dalszych losach tej kobiety – mówi nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.


Kobieta przebywa w Polsce od wielu lat. W Brzegu zamieszkała jeszcze przed wybuchem wojny w Ukrainie. W przeszłości miała znajdować się pod opieką specjalistów, co prawdopodobnie ma duże znaczenie dla całej sprawy.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić