Obrzydliwe sceny w parku w Krakowie. Obnażył się przed 10-latką

880

Nawet 12 lat więzienia grozi 34-latkowi, który w ubiegłym tygodniu zaczepiał w parku w Krakowie 10-letnią dziewczynkę. Mężczyzna miał się przed nią także obnażyć. O aresztowaniu podejrzanego poinformowała w piątek małopolska policja.

Obrzydliwe sceny w parku w Krakowie. Obnażył się przed 10-latką
34-latek obnażył się przed 10-latką w jednym z krakowskich parków (zdj. poglądowe) (Getty Images, Beata Zawrzel)

Incydent miał miejsce w sobotę 8 stycznia na terenie krakowskiej Olszy. Zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażył się przed dzieckiem przekazał ojciec dziewczynki.

Dziesięciolatka została zaczepiona przez nieznanego mężczyznę, który ostentacyjnie obnażył się przed nią i zwrócił się do niej nieprzyzwoitymi słowami – opisuje rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

Obnażył się przed 10-latką. Dziewczynka ominęła go i poszła do domu

Właściwie na całą sytuację zareagowała sama 10-latka. Ominęła mężczyznę i natychmiast poszła do domu, gdzie powiedziała o sprawie swoim bliskim. Ojciec dziewczynki zgłosił sprawę na komisariacie.

Podejrzany 34-latek został zatrzymany we wtorek. Sprawa trafiła do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania doprowadzenia małoletniej osoby do poddania się tzw. innej czynności seksualnej

Gorszący incydent w Krakowie. 34-latkowi grozi 12 lat więzienia

W piątek krakowski sąd rejonowy zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat więzienia.

Obejrzyj także: Edukacja seksualna to w Polsce temat tabu. "Warto zacząć od dwulatka"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić