Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Lekarz na 600 tys. fanów. Niezwykłe nagranie z bazy na Biegunie

0
Podziel się

Na TikToku pojawił się kanał, którego autor skradł serca wszystkim fanom zwiedzania świata. W swoich nagraniach Joe pokazuje życie na Biegunie południowym.

Lekarz na 600 tys. fanów. Niezwykłe nagranie z bazy na Biegunie
Joe pokazuje życie na Biegunie południowym (TikTok)
bEUNWUZN

Biegun południowy to trudno dostępne miejsce dla człowieka. Zapewne większość populacji nigdy nie będzie miała okazji, aby postawić tam swoją stopę. Na szczęście wszyscy ciekawi świata mogą odwiedzić profil JoeSpinsTheGlobe na TikToku. Twórca w swoich filmach pokazuje aspekty życia w tym mroźnym miejscu.

bEUNWUZP

Joe obrazuje jak bardzo Biegun południowy różni się od reszty świata. Na jednym z nagrań pokazał jak wydmuchuje parę wodną w jednym z pomieszczeń. Opowiedział również, że dzięki temu powietrze kondensuje się i tworzy kryształy na ścianach. Szron ten ma ciekawy wygląd oraz wydaje satysfakcjonujący dźwięk podczas zdrapywania.

Joe pracuje w bazie na Biegunie południowym jako lekarz. Ma tam za zadanie zachęcać ludzi do używania światła dziennego, a także do ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Zajęcia te mają poprawiać ich kondycję psychiczną, która może być osłabiona ze względu na mroźną aurę i brak światła słonecznego. Autor nagrań przyznał, że największym problemem, z którym muszą się tam borykać, jest... słaby internet.

bEUNWUZV

Profil Joe na TikToku cieszy się dużym zainteresowaniem. Obserwuje go ponad 600 tysięcy osób, a jego nagrania zebrały jak dotąd ponad 6 milionów polubień. Wielu internautów komentuje filmy, wyrażając często swoją wdzięczność za przybliżenie im życia na Biegunie południowym.

Uwielbiam swoje treści. Większość z nas nigdy nie dotrze na Antarktydę, więc jest to interesujące. Dzięki! - skomentowała internautka.
Najbardziej interesujące, pouczające i dobrze zorganizowane konto na TikToku, z jakim się spotkałem - stwierdził komentujący.
bEUNWUZW
Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNWVaq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić