Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aniela Siwek
|

Odkryto nową mutację koronawirusa. Szczegóły owiane tajemnicą

39
Podziel się

Na Syberii wykryto nową mutację koronawirusa. Na razie szczegóły nie są jasne, ale wszystko wskazuje na to, że nie jest ona groźniejsza.

Odkryto nową mutację koronawirusa. Szczegóły owiane tajemnicą
Na Syberii odkryto nową mutację koronawirusa. (Pixabay)
bEUTFerp

Na Syberii znaleziono nową mutację koronawirusa. W ostatnim czasie potwierdzili to rosyjscy naukowcy, badający koronawirusa.

Nowa mutacja koronawirusa w Rosji

Widzimy pewne zmiany w białkach, a te zmiany wykryte na Syberii pozwalają nam przypuszczać, że ten region tworzy własną wersję koronawirusa, z pewnymi mutacjami – wyjaśniła Anna Popowa z agencji rządowej Rospotrebnadzor.
bEUTFerr

Szczegóły dotyczące mutacji pozostają niejasne. Jednak eksperci zapewniają, że nie ma się czego obawiać. W kilku innych krajach pojawiły się już podobne mutacje i dotychczasowe badania wykazały, że nie są żadną przeszkodą w stworzeniu skutecznej szczepionki.

Zobacz także: Ferie 2021. Obowiązkowe testy w hotelach?

Badanie przeprowadzone w USA we wrześniu wykazało, że nie ma dowodów, że mutacje wirusa uczyniły go bardziej śmiertelnym. W odniesieniu do mutacji koronawirusa w Europie odniósł się dr Fauci.

bEUTFerx
Ilekroć widzisz coś takiego, musisz zwrócić na to uwagę. Z pewnością nie da się tego po prostu pozbyć. [...] W tym momencie nie wydaje się, aby mutacja, która została zidentyfikowana u norek, miała wpływ na szczepionki i na reakcję wywołaną szczepionką - powiedział dr Fauci.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUTFerS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
plent
rok temu
testy pcr sa w zasadzie po to aby wprowadzac polityczne zmiany np. pandemie, stad rowniez zostala zmieniona definicja slowa pandemia z madrej na narzedziowa. noszenie masek jeest kolejnym dowodem na fikcje pandemiczna, jest jasnym ze kawalek szmatki na twarzy nie chroni przed zadna zaraza. noszenie ich wcale nie wplynelo na ilsoci zakazonych badz niezakazonych. tak samo zakazenia to nie sa choroby bo np. wirusem opryszczki czyli zakazonych jest jakies 90% populacji a nie ma ani pandemii opryszczki ani epidemii poniewaz choruja nieliczni zwykle ci z aktywnym wirusem i to rzadko. Wiadomym jest ze ludzie sa nosicielami wielu wirusow a ciekawym, ze jednak nie wiedza ze sa ich nosicielami ani nie wiedza co powoduje aktywacje czyli chorobowe dzialanie wirusow. dlatego niewiedze i ogluppienie mozna wykorzystywac narzedziowo poprzez np polityke, propagande itp itd
sad
rok temu
zaden nowy wirus MAMY III WOJNE SWIATOWA BIOLOGICZNA !!!
taka prawda
rok temu
Mutacje wirusów mamy na co dzień w nas i na nas. Wszystko się dostosowuje wewnątrz naszych komórek. Wirus poza żywą komórką nie ma możliwości cokolwiek zrobić (musi mieć żywiciela)...
bEUTFerT
NIESTETY
rok temu
ZA MALO POSWIECAMY SRODKOWY NAD NOWA MEDYCYNA ,DLA CHORYCH. WIDZIMY PO POSTEPACH.
Olgino
rok temu
Chińczycy kłamią , prawdopodobnie u nich już wszyscy obywatele przeszli covida i mają bezobjawowego zdrowego symbionta , tylko czy można się zgodzić z tym że taki np. Hiv to symbiont? Covid uodparnia na ból i powoduje chorobliwy niewydajny pracoholizm czyli to co komuna lubi , słabych lub tych którzy już z wirusem współżyć nie dają rady zabija. Także cieszcie się, wszystkich nas Światowy Komunistyczny Rząd zamieni w bezwolnych niewolników tyrających na państwowe i półpaństwowe firmy upolitycznione. Witamy w raju , w realcomunismie. I tak wszystkich prywaciarza poprzejmuja bo na nich chorują specjalne zabójcze niezaraźliwe odmiany wirusa , więc nie będziecie mieli już kogo obrażać i na kogo narzekać , będziecie mieli państwowa totalitarne sprawiedliwość a jak coś się nie podoba to całowanie przez tajników na środku miasta publicznie , Internet przejmują także i się nie podzielisz nagraniem z reżimowego mordobicia.
asdf
rok temu
Tak. Już wiemy. Martwe norki wykopują się z ziemi.
4650
rok temu
od nietoperza powiadacie...
Już po nas
rok temu
Na bank odporny na alkohol
lek
rok temu
Kto bedzie szybszy wirus , czy szczepionka. Wiadomo, że wirus. Siedzi obok mnie uśmiecha się i popija szczepionką.
plandemia
rok temu
koronawirusy są z nami od dawna każdy miał z nimi styczność i co najlepsze wirusy mutują i dlatego nie ma na nie skutecznej szczepionki np grypa więc obecny świrusek jeszcze nie został wyizolowany czy jak to zwał to co takiego chcą nam podać w szczepionce? i twierdzą że wirusek nadal badany i dalej go poznajemy
Radio Erewań
rok temu
To jacyś więźniowie go przywiezli z okolic Moskwy !
dr Gogół
rok temu
Nasi naukowcy pojechali na Syberię i tam się przebadali. Poprzednio byli w Waszyngtonie wyjaśniła Anna Popowa z agencji rządowej Rospotrebnadzor. Wszystko wskazuje na amerykański instytut wojny bakteriologicznej.
suchodolski
rok temu
Nie udało się amerykanom z Nowiczokiem więc na rozkaz Obamy wyprodukowali broń depopulacyjną SARS-2. Obama nie przewidział, że zabije już ok 500 tys. amerykanów, a pandemia sięga już do luksusowych hoteli i dzielnic bogaczy. Tanieją mieszkania w NY.
bEUTFerL
jaswedrow
rok temu
PRZESTAŃCIE W KOŃCU SIAĆ PROPAGANDĘ WYMYŚLAĆ BZDURY
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić