Olsztyn. Ze strachu przed przeszukaniem połknął woreczek z narkotykami

2

Jeden z klientów sklepu w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie) został przyłapany na kradzieży. Gdy na miejscu zjawili się funkcjonariusze policji, pracownicy ochrony podzielili się obawami, że mężczyzna mógł połknąć woreczek strunowy zawierający biały proszek.

Olsztyn. Ze strachu przed przeszukaniem połknął woreczek z narkotykami
Z obawy przed konfrontacją z policjantami 35-latek połknął plastikowy woreczek, w którym przechowywał amfetaminę (Policja Warmińsko-Mazurska)

Jak relacjonuje rzecznik Policji Warmińsko-Mazurskiej, do interwencji doszło w sklepie przy ul. Pstrowskiego w Olsztynie. Skonfrontowany z policjantami mężczyzna przyznał, że w woreczku znajdowała się amfetamina. Połknął opakowanie i substancję, ponieważ obawiał się kary za posiadanie narkotyków.

Połknął woreczek z narkotykami. Konieczna okazała się pomoc lekarza

Niedoszły złodziej okazał się 35-latkiem z Olsztyna. Ponieważ połknięcie woreczka z narkotykami mogło skończyć się tragicznie, na miejsce wezwano karetkę pogotowia. W asyście policji mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Lekarzom udało się odzyskać woreczek z narkotykami. Po wypisaniu ze szpitala 35-latek został przewieziony prosto do policyjnej celi. Z kolei przedmioty, które wcześniej próbował ukraść, wróciły w nienaruszonym stanie do dalszej sprzedaży.

Zobacz także: Zobacz też: Potrącił dziecko na pasach. Lubuska policja publikuje nagranie i apeluje do kierowców

Za kradzież w sklepie 35-latek otrzymał mandat w wysokości 500 złotych. To nie koniec problemów olsztynianina – odpowie również za posiadanie narkotyków.

35-latkowi zostały już przedstawione zarzuty. Za posiadanie substancji zabronionych grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić