o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

"Orgia" w Toruniu. Feministki oburzone. Mówią, co robiła policja

202
Podziel się

Nie milkną echa czwartej edycji imprezy "Chryi pod Radiem Maryja". Toruńskie feministki świętowały w niedzielę urodziny Tadeusza Rydzyka, które wypadają w poniedziałek, protestując przed siedzibą rozgłośni. Po zakończeniu manifestacji zamieściły na Facebooku post, w którym skrytykowały policję.

"Orgia" w Toruniu. Feministki oburzone. Mówią, co robiła policja
Podczas "orgii" świętowano urodziny Tadeusza Rydzyka. (PAP)
bEicozDV

Do zdarzenia doszło 2 maja. Feministki z Manify Toruńskiej i Toruńskiej Brygady Feministycznej zorganizowały czwartą edycji imprezy "Chryja pod Radiem Maryja". Ta odbyła się z okazji urodzin Tadeusza Rydzyka i była żartobliwie zapowiadana jako "satanistyczna orgia".

Pomimo deszczowej pogody na miejscu zjawiło się sporo osób. Większość z nich miała na sobie przebrania. Wśród zgromadzonych był mężczyzna z maską z wizerunkiem Tadeusza Rydzyka, którego inni manifestanci całowali w rękę.

bEicozDX

Na miejscu zdarzenia stawiła się również liczna reprezentacja policji. Jak podał portal ddtorun.pl, funkcjonariuszy było nawet więcej niż protestujących. Fakt ten nie spodobał się organizatorom. Toruńska Brygada Feministyczna zamieściła na Facebooku post, w którego treści skrytykowano postawę mundurowych.

Pałkarze toruńscy chcieli zdusić Chryję od samego początku!!! Zatrzymali procesję, która nawet nie ruszyła. W przestrzeni zgromadzenia cały czas przebywało 5 osób. Sto metrów dalej stała publiczność, która obserwowała to, co działo się "na scenie". Policja jednak spisała osoby za podejrzenie uczestnictwa w nielegalnym zgromadzeniu. My podejrzewamy, że porywacie ludzi. Podejrzenie to podejrzenie. Rzecz jasna wszystko było legalne od początku do końca. Na żadnych innych zgłoszonych wydarzeniach nie pojawiają się w tak chorych ilościach, jak na tych organizowanych przez nas. Pilnujcie tak zgromadzenia, które zbiera podpisy za bzdurami w centrum miasta?! Tam podchodzący nie byli brani za nielegalnych uczestników - pisze Toruńska Brygada Feministyczna na Facebooku.
bEicozEd

Feministki nie miały litości dla policjantów. - Ponad 10 radiowozów i tajniacy kręcący swoje oscarowe filmy. Możemy Wam przyznać nagrodę - dzbanów stulecia. Pędzimy wyjaśnić: sługusy z Was, chłopcy na posyłki, trzymani za mordy w kagańcach przez władzę - pisały.

Urodziny Rydzyka

"Chryję" zorganizowano z okazji urodzin Tadeusza Rydzyka. W poniedziałek 3 maja założyciel Radia Maryja kończy 76 lat.

bEicozEe
Zobacz także: "Kaczyński wygrał. Budka przegrał". Prof. Dudek ocenił też trzeciego gracza w meczu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEicozEy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(202)
Johny
3 dni temu
Sporo osób czyli... 5? Przypomina to przysłowiowy masz dziewic, który się nie odbył gdyż jedna zachorowała a druga powiedziała, że sama nie pójdzie ;)
Ciekawy
2 miesiące temu
Czy Tadeusz całuje z języczkiem?
000
2 miesiące temu
oooooo
bEicozEz
tak
2 miesiące temu
czeska policja na samochodach ma napisy "pomagać i chronić"
Greg
2 miesiące temu
Do domu, do roboty do nauki a nie na manifestację. Naprawdę nie macie nic lepszego do roboty? Rośnie nam pokolenie lewaków, marnie widzę przyszłość mojego kraju.
Wierzący
2 miesiące temu
Rycek Toruńska obłuda 🤑🤑👎
Prącisław
2 miesiące temu
Chcę się kochać z Tadkiem.
Jaro5
2 miesiące temu
Dlaczego jeszcze nie są w albach. To jakieś niedopatrzenie
Asa
2 miesiące temu
Psy szczekają, karawana idzie dalej. Maryjo broń.
Ad.
2 miesiące temu
BRAWA DLA POLICJI, KTÓRA MIMO ŚWIĘTA ZNÓW MUSIAŁA BYĆ NA POSERUNKU Z POWODU NIELEGALNEGO ZGROMADZENIA W PANDEMII. 100 LAT DLA OJCA TADEUSZA !!!
...
2 miesiące temu
Skończył 75 lat to wywalić go na emeryturę.
Prawdziwy Pol...
2 miesiące temu
Tu jest Polska! Katolicy precz do watykanu!
JULIUSZ
2 miesiące temu
Dlaczego Polski KK tak dał się skundlić temu choremu na kasę człowiekowi, chociaż określanie go człowiekiem jest tu nie na miejscu. Najgorsze jest to jaką krzywdę wyrządza jego działalność starszym ludziom, którym robi wodę (żeby nie powiedzieć dosadniej)z mózgu. Ile w tych ludziach, wyznających rydzokatolizm jest jadu, ataków na myślących inaczej, krytyki chociażby WOŚP u. A Tadek ASCETA śmieje się z tego i przygarnia miliony na durne dzieła nikomu niepotrzebne, oj przepraszam potrzebne tylko jemu. Ludzie wróćcie do czytania Biblii że zrozumieniem i zobaczycie, że tam nic nie ma o tym, że można od Was wyłudzać pieniądze, że trzeba mieszać się do polityki, że można krzywdzić dzieci, że można kryć przestępców poczytajcie WARTO .
bEicozEr
Goldengecko
2 miesiące temu
Za rok to pewnie jeszcze ze 3 helikoptery będą
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić