Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Pasażer groził skręceniem karku, bo steward kazał mu założyć maseczkę

13
Podziel się:

Jeden z pasażerów linii United Airlines wpadł w szał i został wyproszony z samolotu. Mężczyzna groził innym pasażerom i obsłudze złamaniem karku, bo proszono go o… założenie maseczki. Sieć obiegło szokujące nagranie.

Pasażer groził skręceniem karku, bo steward kazał mu założyć maseczkę
Pasażer groził innym na pokładzie, bo proszono go o założenie maseczki (TikTok)

Do internetu trafiły nagrania z samolotu linii United Airlines lecącego do Los Angeles, które w mgnieniu oka stały się viralowe. Na filmach nagranych przez jednego z pasażerów możemy zobaczyć agresywnego mężczyznę, grożącego innym osobom na pokładzie.

Groził pasażerom złamaniem karku

Nieznośny pasażer zaczął reagować agresją, gdy steward poprosił go wyłączenie telefonu i nałożenie na twarz maseczki. Mężczyzna początkowo wykrzykiwał, że woli wysiąść z samolotu, bo "i tak nie chce lecieć do Kalifornii".

Chwilę później napastliwy podróżny zaczął zastraszać pracownika. "Ustalę twoje imię i nazwisko, datę urodzenia i adres. Poznam twój numer ubezpieczenia społecznego, zanim wyjdę z tego samolotu" – powiedział, po czym siłą wypchnął siedzącego obok pasażera i skonfrontował się twarzą w twarz z personelem, który starał się go uspokoić.

Kiedy inny pasażer próbował interweniować, agresor ostrzegł go, aby "pilnował swoich spraw, bo skręci mu kark". Awantura trwała jeszcze przez dłuższy czas, co ukazane zostało na kolejnych filmach. Mężczyzna groził także pasażerowi, który nagrywał całą sytuację. Próbował wyrwać mu z rąk telefon i kazał usunąć wideo.

Ostatecznie na pokład wezwana została policja, która wyprowadziła agresora.

Zobacz także: Braun wyrzucony z posiedzenia Sejmu. Odmówił noszenia maseczki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
taki rap
9 miesięcy temu
Racjonalność umiera w tych, w jakich agresja i bezmyślność zdrowy rozsądek wypiera.
Kaganiec
9 miesięcy temu
Namordniki znacznik dla niewolnikow
Qwerty
9 miesięcy temu
Sytuacja jest odwrotna, widzimy tu agresywnego i bezmyślnego stewarda którzy każe dusić się temu gościowi w ścierce.
Dawid
9 miesięcy temu
Ma rację. Po co te maseczki????
Gzz
9 miesięcy temu
Biorąc pod uwagę układ twarzy oraz specyficzny zarost należy z dużym prawdopodobieństwem przyjąć , że przodkowie tego pana pochodzili z okolic zatoki arabskiej
Przemek T
9 miesięcy temu
Brawa dla tego gościa!
Aleksander
9 miesięcy temu
A co było jakieś skażenie chemiczne że maskę musiał wkładać na twarz. Segregacja ludzi a potem getta i morze coś więcej jak tak dalej będzie.
DARKGhost
9 miesięcy temu
Na tym nagraniu nie chodziło maskę w o 2 brak znajomości języka się kłania
Ooo
9 miesięcy temu
Nie ma nikt prawa nękać nikogo o założenie maseczki. Ludzie mogą różnie reagować na nękanie. Nie tylko takie ale w ogóle.
zxc
9 miesięcy temu
W USA przynajmniej antycovidowego szurka dojadą finansowo, opóźnienie lotu, interwencja służb, groźby karalne. U nas dostałby 500 zł mandatu.
DA435
9 miesięcy temu
Nic nie mówił do kolesia który nagrywał ale O2 musi dopisać swoje bzdury!!!!!!!!! A maskę miał na twarzy i tutaj ni chodzi o to że nie miał maski.......No cóż dzieci ang się nie uczyły i bzdury piszą!!!!!!
Tere
9 miesięcy temu
"Ostatecznie na pokład wezwana została policja, która wyprowadziła agresora."policja pojawiła się w powietrzu i przeszli po skrzydle,czy po wylądowaniu samoloty,o czym redaktor SŚŃ zapomniał napisać....
Ghjj
9 miesięcy temu
"Ostatecznie na pokład wezwana została policja, która wyprowadziła agresora."policja pojawiła się w powietrzu i przeszli po skrzydle,czy po wylądowaniu samoloty,o czym redaktor zapomniał napisać....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić