Pijana przyjechała na komendę. Nie uwierzysz, co zrobiła potem

44

Siedleccy policjanci (woj. mazowieckie) zatrzymali 49-latkę, która zgłosiła się nietrzeźwa na przesłuchanie w charakterze świadka, a następnie próbowała z parkingu przy komendzie miejskiej policji w Siedlcach odjechać samochodem. Mundurowi nie mieli wyjścia i zatrzymali kobietę, która miała ponad 2 promile.

Pijana przyjechała na komendę. Nie uwierzysz, co zrobiła potem
Pijana przyjechała na komendę. Nie uwierzysz, co było potem (Policja)

Kilka dni temu do Wydziału dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą siedleckiej komendy zgłosiła się 49-letnia kobieta, która miała być przesłuchana w charakterze świadka.

Policjantka, która miała z kobietą przeprowadzić czynności procesowe, wyczuwając od niej silną woń alkoholu, poinformowała, 49-latkę, iż ma wątpliwości co do jej stanu trzeźwości.

Czynności zostały przerwane. Kobieta odmówiła poddania się badaniu i opuściła budynek komendy - informuje policja w Siedlcach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niebezpieczne odkrycie na budowie. Wielkość znaleziska przeraża

Policjantka o całym incydencie poinformowała dyżurnego siedleckiej komendy. Funkcjonariusze zobaczyli, że kobieta wsiada do toyoty i próbuje odjechać z parkingu.

Mundurowi w ostatniej chwili udaremnili jej dalszą jazdę. Okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierującą po wykonaniu czynności zwolniono. Pojazd będący przedmiotem leasingu przekazano osobie wskazanej.

Pijana przyjechała na komendę i chciała sprawdzić autentyczność banknotów

Coraz częściej w naszym kraju dochodzi do kuriozalnych sytuacji, gdy pijani ludzie przychodzą do komendy policji, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji swoich działań.

Do głośnej sprawy doszło we Wrocławiu, gdy do komendy zgłosiła się 51-latka. Powiedziała dyżurnemu, że ma podejrzenia co do autentycznosci posiadanych banknotów o nominale 200 złotych. Policjant w trakcie rozmowy wyczuł od niej alkohol.

Jak się później okazało, kobieta przyjechała do komendy samochodem. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że 51-latka ma w organizmie ponad pół promila alkoholu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić