o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Wielka promocja w Biedronce. Znowu obniżyli cenę piwa. Złamana granica 2 zł

0
Podziel się

Od poniedziałku 14 września w sklepach sieci Biedronka jeden produkt będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej promocyjnej cenie. Biedronka przygotowała ofertę, która obowiązuje w dniach 14-19 września.

Wielka promocja w Biedronce. Znowu obniżyli cenę piwa. Złamana granica 2 zł
(Getty Images, Beata Zawrzel)
bDImIFYR

Nowa promocja w Biedronce

Od 14 do 19 września w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce będzie można kupić taniej piwo. W promocyjnej ofercie jest Warka w puszcze.

bDImIFYT

Biedronka. Promocja na Piwo Warka Jasne Pełne

Przy zakupie dwóch 6-paków piwa Warka Jasne Pełne drugi otrzymamy 56 proc. taniej. Jedna puszka piwa będzie więc kosztowała 1,99 zł.

W Biedronce piwo Warka Jasne pełne będzie tańsze o kilkadziesiąt groszy na puszce. Jak podaje sieć, cena regularna to 2,79 zł/puszka, co daje 0,56 zł za 100 ml piwa. Jak jednak zastrzega Biedronka, wartość obniżki zależy od ceny regularnej produktu i może się różnić w zależności od ceny obowiązującej w danym sklepie.

bDImIFYZ

Promocja na piwo w Biedronce. Jak z niej skorzystać?

Aby skorzystać z promocji w Biedronce na tańsze piwo, należy kupić dwa 6-paki piwa Warka Jasne Pełne. Wtedy przy kasie, kupując łącznie dwanaście sztuk piwa w puszcze, za jedną puszkę zapłacimy mniej, niż wynosi standardowa cena obowiązująca w danym sklepie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDImIFZa
bDImIFZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić