Kosma Szczepaniak| 

PlayStation 5 będzie potrzebowała dużo miejsca na półce. Rozmiary konsoli robią wrażenie

3

Do premiery dwóch najbardziej wyczekiwanych konsol - PlayStation 5 oraz Xbox Series X - coraz bliżej. Producenci wciąż nie informują o cenach swoich produktów, jednak jesteśmy w posiadaniu coraz większej ilości innych szczegółów. Te najnowsze dotyczą wymiarów konsol.

PlayStation 5 będzie potrzebowała dużo miejsca na półce. Rozmiary konsoli robią wrażenie
Na konsolę Play Station 5 będzie trzeba przeznaczyć dużo miejsca (Getty Images, SOPA Images)

Odkąd Microsoft zaprezentował swoją najnowszą konsolę Xbox Series X, wiele osób zastanawiało się, czy Sony pójdzie w podobną stronę. Konstrukcje obu produktów będą wyglądać podobnie, choć nie ma co ukrywać, że zdecydowanie bardziej futurystycznie prezentować się będzie PlayStation 5.

Nie wszyscy są jednak fanami tego rozwiązania. Wiele osób narzeka na to, że konsola będzie miała biały kolor, co tworzy problem w postaci wpasowania jej we wnętrza pokoi. Kłopotem może także okazać się rozmiar, który zapowiada się na rekordowo duży.

Rozmiary PS5. Zaawansowana technologia weszła do gry

Dzisiejsza technologia zaskakuje wielu z nas. Możliwości z miesiąca na miesiąc są coraz większe. Jednym ze znakomitych rozwiązań okazała się technologia AR (Advanced Reality), która za pomocą specjalnego oprogramowania pozwala umieszczać wirtualne obiekty w naszej rzeczywistości.

Dokładnie na taki krok zdecydowali się twórcy aplikacji Particular AR. Za jej pomocą można zobaczyć już, jak będzie prezentowała się konsola PlayStation 5 na naszych półkach. W aplikacji zachowane są m.in. kolory oraz przestrzeń, a więc użytkownicy mogą się już dość dobrze przygotować do zainstalowania produktu w swoich domach. Problemem mogą jednak okazać się rozmiary, ponieważ PS5 będzie naprawdę gigantyczne, jak na dotychczas znane rozmiary konsol.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić