aktualizacja 

Płot przebił mu krocze. Wylądował w więzieniu

162

Funkcjonariusze kwidzyńskiej policji (woj. pomorskie) pochwalili się pierwszymi zatrzymaniami w 2022 roku. Pasmo sukcesów zaczęło się już w noc sylwestrową. Nie zabrakło zaskoczeń. W trakcie jednej z interwencji musieli zdjąć podejrzanego... z metalowego płotu.

Płot przebił mu krocze. Wylądował w więzieniu
Jeden z zatrzymanych przypadkowo nabił się na metalową część płotu (Policja Pomorska)

Jak informuje rzecznik Policji Pomorskiej, w noc sylwestrową został ujęty 33-latek. Kilka minut przed północą zatrzymano go do kontroli drogowej i właśnie wtedy okazało się, że kierowca jest nie tylko poszukiwany, lecz ma przy sobie narkotyki i prowadzi mimo utraty prawa jazdy.

Nietypowa interwencja. Podejrzany wisiał na płocie, był ranny

W kolejnych dniach funkcjonariuszom udało się ująć kolejnych poszukiwanych. Jednak najgłośniejszym echem w mediach odbiła się interwencja, w trakcie której policjanci musieli zdjąć podejrzanego z wysokiego ogrodzenia.

Do zatrzymania 43-latka doszło w trakcie ostatniej z interwencji. Funkcjonariusze kwidzyńskiej policji otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który próbował przeskoczyć przez płot. Miał jednak pecha i zamiast znaleźć się po drugiej stronie ogrodzenia, zawisł na jego metalowych elementach.

Zobacz także: Zobacz też: Kolizja na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Wszystko nagrała kamera

Funkcjonariusze policji przyjechali na wskazane miejsce w Prabutach. Okazało się, że osoba zgłaszająca zdarzenie mówiła prawdę – zobaczyli obficie krwawiącego mężczyznę, u którego w okolicach krocza tkwiły metalowe elementy. Konieczne okazało się wezwanie służb ratunkowych.

Ostatecznie ranny został zdjęty z ogrodzenia przez strażaków, a następnie zabrany do szpitala, gdzie opatrzono jego rany. Przy okazji wyszło na jaw, że był to poszukiwany przez policję 43-latek, nad którym wisiała kara 45 dni pozbawienia wolności. Prosto spod opieki lekarza przetransportowano go do zakładu karnego.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić