Poddani porównują Kate Middleton do księżnej Diany. Ekspert ma inne zdanie

21

Kate Middleton cieszy się niesłabnącą popularnością wśród poddanych i fanów z całego świata. Wielu widzi w żonie księcia Williama podobieństwo do jego matki, księżnej Diany. Jednak ekspert od rodziny królewskiej uważa, że jest to błędne przekonanie.

Poddani porównują Kate Middleton do księżnej Diany. Ekspert ma inne zdanie
Kate Middleton nie idzie w ślady księżnej Diany? Ekspert uważa, że wzoruje się na innej członkini rodziny królewskiej (Getty Images)

Kinsey Schofield jest amerykańską dziennikarką i zarazem ekspertką od brytyjskiej rodziny królewskiej. Odniosła się do opinii, że żona księcia Williama w trakcie publicznych wystąpień zachowuje się podobnie do księżnej Diany. Poddani uważają, że obie kobiety dzielą wiele cech charakteru. Schofield ma w tej kwestii odmienne zdanie.

Kate Middleton idzie w ślady innej członkini rodziny królewskiej. Której?

Jak przekonywała Kinsey Schofield, Kate Middleton jest najbardziej podobna do babci, a nie matki swojego męża. Dziennikarka podkreśliła, że księżna Cambridge pochodzi z kochającej rodziny, która zapewniła jej dobre wykształcenie i wychowanie. Dzięki temu po związaniu się z księciem Middleton szybko przyswoiła sobie zasady panujące na dworze.

Pochodzi ze stabilnej, kochającej rodziny i przestrzega zasad – zaznaczyła Kinsey Schofield (Mirror).
Zobacz także: Zobacz też: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?

Kinsey Schofield zauważyła, że zarówno królowa Elżbieta, jak i Kate Middleton, nie lubią szastać pieniędzmi. Obie przywiązują wielką wagę do dobrych manier i mają w sobie wiele wdzięku. Zawsze opanowanie w każdej sytuacji,

Księżna Cambridge jest "tania w utrzymaniu" oraz gra zgodnie z zasadami – zażartowała Kinsey Schofield (Mirror).

Amerykańska dziennikarka uważa, że w przyszłości Kate Middleton będzie wspaniałą królową. Schofield nie szczędziła księżnej Cambridge pochwał, podkreślając, że stanowi wielkie wsparcie dla swojego męża i zarazem jeden z największych atutów brytyjskiej rodziny królewskiej.

Jest inteligentna i miła, wspaniale wspiera księcia Williama. Księżna pewnego dnia stanie się najbardziej elegancką i niezwykłą małżonką króla – chwali Kate Middleton Kinsey Schofield (Mirror).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić