aktualizacja 

Policja gratuluje 12-latce. Tak załatwiła groźnego 28-latka

80

Stowarzyszenie Stop Pedofilii poinformowało o zatrzymaniu 28-letniego Piotra. Mężczyzna został aresztowany przez policję po tym jak składał niemoralne propozycje 12-latce. Dziewczynka nie dała się jednak wciągnąć w tę relację.

Policja gratuluje 12-latce. Tak załatwiła groźnego 28-latka
28-latek został zatrzymany (Stowarzyszenie Stop Pedofilii)

Po raz kolejny Stowarzyszeniu Stop Pedofilii udało się zdemaskować pedofila. Niestety nadal pojawiają się przykłady dorosłych osób, które czyhają na niewinność dzieci i chcą wykorzystać je seksualnie. Na szczęście na terenie Polski funkcjonują organizacje, które czuwają, aby tego typu przestępcy trafiali w ręce organów ścigania.

Do kolejnej próby wykorzystania seksualnie nieletniej doszło w Wielkopolsce. Stowarzyszenie Stop Pedofilii poinformowało o 28-latku, który składał niemoralne propozycje o podtekście seksualnym 12-latce. Na szczęście o 16 lat młodsza dziewczynka nie była zainteresowana znajomością z dorosłym mężczyzną. Niezwłocznie zgłosiła sprawę zajmującej się takimi tematami organizacji.

28-latek, który pisał do dziewczynki posługiwał się fałszywym kontem w mediach społecznościowych. Przedstawiał się tam jako Maciej Z. i miał ustawione fałszywe zdjęcie profilowe. Zapewne był przekonany, że zabezpieczenia te zapewnią mu anonimowość i nietykalność. Niedługo później przekonał się jednak, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

"Gratulujemy Nikoli"

Stowarzyszenie Stop Pedofilii zebrało materiał dowodowy na 28-latka. Następnie dokumenty zostały przedstawione prokuraturze, która podjęła decyzję o zatrzymaniu mężczyzny. Aresztowany usłyszał zarzut składania propozycji obcowania płciowego małoletniej i przyznał się do tego czynu. Objęto go policyjnym dozorem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Z tego miejsca gratulujemy Nikoli (imię zmienione dla bezpieczeństwa dziewczynki) odwagi i otwartości, bo dzięki temu, że odważyła się powiedzieć nam o wszystkim, to dziś jej oprawca znajduje się już w rękach policji - napisało Stowarzyszenie Stop Pedofilii.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić