Policjantka z "suszarką". Nagranie spod Ostródy budzi wielkie emocje

1647
Podziel się:

W sieci pojawiło się nagranie z okolic Ostródy, które wzbudziło wielkie emocje w internautach. Kontrola drogowa przeprowadzona przez policjantkę zdaniem internautów mogła zakończyć się tragedią, co dobitnie pokazuje opublikowane na YouTube nagranie.

Policjantka z "suszarką". Nagranie spod Ostródy budzi wielkie emocje
Policjantka niemalże doprowadziła do tragedii (YouTube, STOP CHAM)

Wideo z  przeprowadzonej kontroli drogowej opublikował kanał STOP CHAM. Do incydentu doszło 9 czerwca na DK 16 w kierunku Olsztyna. Autor nagrania poruszał się z dużą prędkością, typową dla drogi dwupasmowej tego typu. Podczas manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego z naczepą wydarzyło się coś niespodziewanego.

Samochód jadący przed autorem nagrania zaczął nagle gwałtownie hamować. Na szczęście umiejętności i szybkość reakcji kierowcy pozwoliły mu na ominięcie kii i uniknięcie wypadku. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby być tragiczne w skutkach. Powodem całego zamieszania była kontrola pomiaru prędkości. Kiedy kierowca zauważył policjantkę z "suszarką" zaczął ostro hamować.

Autor nagrania opublikował swoje oświadczenie w tej sprawie. Oznajmił w nim, że najprawdopodobniej złoży zawiadomienie o popełnienie przestępstwa przez ostródzką policję i narażenie na utratę zdrowia i życia jego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dodał, że jego szybka reakcja spowodowana była doświadczeniem w jeździe samochodem. Suchej nitki na mundurowej nie zostawili również internauci. Niektórzy komentujący zauważyli jednak, że kierowca kii mógł hamować mniej gwałtownie i zjechać na pobocze za radiowozem.

Prawdopodobnie złożę zawiadomienie o popełnieniu ("pisownia oryginalna") przestępstwa przez ostródzką policję i narażenie na utratę zdrowia i życia mnie oraz innych uczestników ruchu. 2 mln kilometrów przebiegu pozwoliło mi na odpowiednią reakcję, spóźnioną przyznam bez bicia, ale to były ułamki sekund, czemu spóźniona? Myślałem, że gość zapomniał o zjeździe i nagle odbił w prawo, potem wrócił, to były ułamki sekund. Stąd lekko spóźniona moja reakcja, nie myślałem, że gość wróci na swój pas, a gdy zobaczyłem jaki powód, to zdębiałem. Wyobraźcie sobie, że w tym ułamku sekundy, zauważyłem tę policjantkę blondynkę, pukającą się w czoło, zestaw z prawej, który musiałem minąć i tańczącą kię, zestaw lepszy niż tequila - napisał autor nagrania.
Zobacz także: Inflacja galopuje, minister uspokaja. To koniec drastycznych podwyżek?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić