Porwała swoich synów. Powód szokuje

1

Cristina Mariscal Copano nie chciała, aby jej nastoletni synowie zostali zaszczepieni. Były mąż Copano, który nie zgadzał się na takie rozwiązanie, poprosił o rozstrzygnięcie sąd. Gdy prawo stanęło po stronie ojca chłopców, matka posunęła się do przestępstwa.

Porwała swoich synów. Powód szokuje
(Getty Images)

Jak informuje Mirror, Cristina Mariscal Copano domagała się przyznania wyłączonej opieki nad synami. 46-latka wpadła w szał, gdy okazało się, że sąd stanął po stronie jej byłego męża. Natychmiast napisała do niego list, w którym zapowiedziała, że nie zamierza przestrzegać orzeczenia ani posyłać 14- i 12-latka do szkoły.

Porwała synów, żeby nie zostali zaszczepieni. Co ją czeka?

Aby zapobiec podaniu jej synom szczepionek, Cristina Mariscal Copano uprowadziła nastolatków. Przestępstwo zostało zgłoszone przez ojca Diego i Hugo na komisariat policji w gminie Mairena del Aljarafe w południowej Hiszpanii.

Funkcjonariusze policji dotarli do Copano, która nie stawiała oporu w trakcie zatrzymania. Według ustaleń Yahoo News sąd nałożył na 46-latkę zakaz zbliżania się do obu synów. Hugo i Diego znajdują się pod opieką ojca – pod presją matki nie rozmawiali z nim aż dwa miesiące.

Zobacz także: Zobacz też: Fałszywe szczepienie na COVID-19 za łapówkę. Zatrzymanie pielęgniarza we Włoszech

Sama Cristina Mariscal Copano nie uważa, aby zrobiła coś złego. W rozmowie z hiszpańskimi dziennikarzami przekonywała, że każda matka, która przejmuje się zdrowiem swoich dzieci, postąpiłaby identycznie. O szczepieniu powiedziała, że to "eksperymentowanie".

Przypomnijmy: szczepionki na COVID-19 zostały przebadane w laboratoriach, zanim zostały oddane do użytku, i są bezpieczne, również dla nastolatków. To najlepszy sposób na to, aby ochronić się przed zapadnięciem na śmiertelnie groźną chorobę.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić