Robert Czykiel| 

Premiera Total War Saga: Troy. Hit za darmo w Epic Games Store

0

Epic Games Store lubi zaskakiwać swoich klientów. Tym razem niespodzianką jest Total War Saga: Troy, które jest za darmo w dniu premier. Oferta jednak jest ograniczona czasowo. Na graczy czekają jeszcze dwa inne tytuły.

Premiera Total War Saga: Troy. Hit za darmo w Epic Games Store
Total War Saga: Troy za darmo w Epic Games Store (Epic Games Store)

Epic Games Store szybko podbił rynek cyfrowych gier na komputery. Internetowy sklep przyciągnął do siebie klientów akcją, która polega na tym, że co tydzień udostępnia nowe gry za darmo. Czasami pojawiają się też dodatkowe promocje.

Total War Saga: Troy za darmo w Epic Games Store

Tak jest właśnie tym razem. W czwartek 13 sierpnia premierę ma gra strategiczna Total War Saga: Troy. Epic Games Store z tej okazji rozda ten tytuł swoim klientom całkowicie za darmo. Trzeba jednak się spieszyć.

Gra będzie dostępna od godziny 15. Za darmo będzie można ją dodać do swojej biblioteki tylko przez 24 godziny. Potem stanie się ona normalnie płatna.

Zobacz także: Shadow Warrior 3. Oto 4 minuty z najnowszej produkcji Flying Wild Hogs [TYLKO W WP]

Co ciekawe, Epic Games Store na tym nie kończy. Za darmo będzie także pierwszy dodatek do Total War Saga: Troy.

A jeśli komuś jeszcze mało, to w cotygodniowej ofercie pojawiły się jeszcze dwa inne tytuły. To 3 out of 10, EP 1: Welcome To Shovelworks oraz Wilmot's Warehouse.

Jak pozyskać darmowe gry w Epic Games Store? Wystarczy założyć konto w sklepie. Następnie darmowy tytuł trzeba samemu dodać do biblioteki. Nie trzeba go od razu pobierać. Gry są na stałe przypisane do konta.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić