o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Łukasz Maziewski
|

Próba samobójcza w ABW? Pracownik ważnego departamentu wypadł z okna

281
Podziel się

Poważny kryzys w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Według informacji o2.pl w godzinach porannych wypadł z okna pracownik jednego z najważniejszych departamentów agencji odpowiedzialnej za kontrwywiad krajowy.

Próba samobójcza w ABW? Pracownik ważnego departamentu wypadł z okna
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (PAP)
bErnlgZN

Według informacji o2.pl do zdarzenia doszło w godzinach porannych. Z budynku agencji przy ulicy Rakowieckiej 2A na warszawskim Mokotowie wypadł mężczyzna.

Jak udało się nam ustalić, był to pracownik Departamentu Ochrony Informacji Niejawnych (DOIN). Wypadł z okna na IV piętrze. Nie wiadomo na razie, czy przeżył, został zabrany karetką do szpitala. Według ustaleń o2.pl był to doświadczony oficer. W ABW służył 16 lat, do Agencji trafić miał z policji.

bErnlgZP

Według nieoficjalnych ustaleń, zmarł po przewiezieniu do szpitala. Ale rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych jednoznacznej odpowiedzi unika.

Dziś na terenie siedziby ABW w Warszawie doszło do wypadku, w którym poszkodowany został funkcjonariusz Agencji. Rannemu udzielona została pomoc medyczna. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Policja i prokuratura badają okoliczności zdarzenia- przekazał Stanisław Żaryn.

Nasi informatorzy wskazują, że mogła być to próba samobójcza. Oficer miał od kilku tygodni często przeprowadzane kontrole. ABW chciała się go pozbyć ze swoich szeregów, on nie chciał odchodzić. Pojawiają się także głosy o napiętej sytuacji i trudnej atmosferze, jaka ma panować w Agencji. W czwartek odbyło się w ABW uroczyste nadanie awansów w stopniach służbowych.

bErnlgZV
Zobacz także: Wyciek PESEL może dotknąć również ciebie. Jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem?

Rozmówcy o2.pl wskazują, że próby samobójstw w w służbach specjalnych zdarzają się rzadko. Dotąd dwa zdarzenia miały miejsce w czasach Urzędu Ochrony Państwa w Szczecinie i Poznaniu.

bErnlgZW

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego to największa polska służba specjalna. Powstała w 2002 r. po podziale Urzędu Ochrony Państwa. Odpowiada za ochronę przed szpiegostwem, ochronę interesów ekonomicznych i zabezpieczenie antyterrorystyczne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErnlhaq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(281)
burzan
1 tyg. temu
Teraz jest kolejka na samobójców ona mnie nie ominie mam materiały przeciwko trzymających władzę i jestem tego świadom Lepper zaufał i dał do przechowania
burzan
1 tyg. temu
NARÓD ZNA PRAWDĘ
tw balbina
2 miesiące temu
podobnie jak lepper i inni i oczywiscie w piątek zawsze w piątki takie wypadki
bErnlhar
AlKapone.
2 miesiące temu
nie lubił dobrej zmiany.
ter
2 miesiące temu
jakoś dziwnie nie wierzę w samobójstwo. Gdyby miał zamiar to nie upierałby się przy pozostaniu w służbie. Odszedłby i zrobiłby to co zamierzał. Ale póki co to służby specjalne są nadzorowane przez przestępców ułaskawionych przez PAD, a JK tylko takich ustawia na których ma haki. Może od nich wymagać wówczas wszystkich niecnych działań. Nie odmówią mu . Zresztą sam naczelny służb zbiera i donosi haki JK. Jest takie jedno ujęcie w sejmie kiedy JK siada z boku ław rządowych za filarem i z Kamińskim knują. Podejrzane typy rządzą krajem. Porządnych ludzi prześladują i w perfidny sposób się pozbywają. Niech im teraz ktoś udowodni, że to nie było samobójstwo. Lepper też sam się powiesił?
Leon
2 miesiące temu
Czy weżmie na siebie odpowiedzialność za bałagan w służbach specjalnych koordynator służb specjalnych ,który po pijaku lubi całować się z psami?
?????
2 miesiące temu
Co? Znowu w piątek?
rj.
2 miesiące temu
Chłopak coś wykrył i poszedł w ślady Anody- wyskoczył z okna. Stare ubeckie metody drzemią w ścianach tej instytucji, którą należało już 30 lat temu zburzyć i zaorać. Tak jak chciał z 5 lat temu zrobić obecny premier z naszym Patykiem.
Try
2 miesiące temu
Zorientowal sie polski lad to dzielo rosyjskich szpiegow i oewnie chcial to ujawnic.
Kamil
2 miesiące temu
Jest taki dowcip o ostatnich słowach Majakowskiego /poety/. w oryginale brzmią one tak: Tawariszczi nie strelajcie, ja nie winowat. A jakie były tego pracownika ABW?
PO-PiS
2 miesiące temu
Seryjny samobójca lub załamanie z bezsilności przed prosowiecką dojną zmianą
odyn11
2 miesiące temu
zostałem zatrzymany przez ABW po jednoosobowym donosie,bez żadnych dowodów,na ulicy skuty kajdankami,prowadzony w nich do szpitala gdzie pracowałem jako lekarz medycyny,cóż ja łez po tej organizacji wylewać nie będę
pio
2 miesiące temu
dlaczego nie pisza że był trzezwy
bErnlhaj
Kazimierz
2 miesiące temu
Mnie się też zdarza wychodzić przez okno po wódkę do sklepu, ale ja mieszkam na parterze.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić