Paulina Antoniak
Paulina Antoniak| 

Próba zabójstwa w hostelu w Wieliczce. Nożownik zaatakował kobietę

57

Mężczyzna zaatakował 32-letnią kobietę i zranił ją nożem. Do zdarzenia doszło w piątek 19 kwietnia w jednym z hosteli w Wieliczce. 28-latek został aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Próba zabójstwa w hostelu w Wieliczce. Nożownik zaatakował kobietę
Nożownik, który zaatakował kobietę został aresztowany. Grozi mu dożywocie (Materiały WP, Adobe)

W jednym z hosteli w Wieliczce doszło do usiłowania zabójstwa. 28-latek zaatakował kobietę nożem. Mężczyzna został aresztowany i usłyszał już zarzuty.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wieliczce, sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego więzienia.

Do próby zabójstwa doszło w piątek nad ranem, ok. godz. 5, w pokoju w hostelu. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o usiłowaniu zabójstwa. Gdy przybyli na miejsce, karetka pogotowia zabierała pokrzywdzoną do szpitala.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo ciężarnej żony

Zaatakował kobietę nożem. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności

- 19 kwietnia, około godz. 5 rano, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce otrzymał zgłoszenie o usiłowaniu zabójstwa, do jakiego miało dojść na terenie jednego z hosteli. Funkcjonariusze udali się niezwłocznie na miejsce, gdzie zastali załogę karetki pogotowia, która zabierała 32-latkę do szpitala - przekazała KPP w Wieliczce.

Na pomoc ofierze ataku przybiegła inna kobieta, która usłyszała krzyk 32-latki i zaalarmowała pensjonariuszy. 32-latka została zraniona nożem.

Jak ustalili śledczy, ataku miał dopuścić się 28-letni mężczyzna z powiatu wielickiego. Podejrzanemu przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić