o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Zaginięcie Madeleine McCann. Jej rodzice są oburzeni

41
Podziel się

Rodzice Madeleine McCann uważają, że śledztwo w sprawie podejrzanego Christiana Bruecknera jest "nietypowe". Kate i Gerry McCann uważają, że policja tylko się przechwala, nie posiadając żadnych istotnych dowodów.

Zaginięcie Madeleine McCann. Jej rodzice są oburzeni
Rodzice Madeleine McCann. (Getty Images)
bDYkpaDF

Rodzice zaginionej Madeleine McCann uważają, że niemieckie śledztwo w sprawie głównego podejrzanego nie przebiega prawidłowo. Christian Brueckner nie był jak dotąd przesłuchiwany, a prokuratura wciąż przechwala się znaczącymi postępami, o których jednak nie chce mówić.

Śledztwo w sprawie Madeleine McCann "jest dziwaczne"

Przyjaciel rodziny ujawnił, jakie są obawy Kate i Gerry'ego McCann. Mają oni uważać, że przechwalanie się niemieckiej policji jest dziwne i nie pomaga w śledztwie. Ponadto miałoby to oznaczać, że tak naprawdę nie ma zbyt wielu dowodów świadczących o winie Christiana.

bDYkpaDH
Żadna policja ani prokurator nie powinni się przechwalać ... ale powinni zachowywać milczenie. Nie powinni sugerować, że opinia publiczna doszłaby do tego samego wniosku, co w przypadku podejrzanego, gdyby znali dowody. Jest to bardzo dziwaczne i niezbyt pomocne - informuje Daily Mirror przyjaciel rodziny.
Zobacz także: Ofiara Trójkąta Bermudzkiego. Przez 90 lat nie było wiadomo, gdzie zatonął

Madeleine zniknęła w maju 2007 roku, na kilka dni przed swoimi czwartymi urodzinami. Była wówczas na wakacjach w Praia da Luz w Portugalii z rodzicami i rodzeństwem - bliźniakami Seanem i Amelie.

bDYkpaDN

W tym samym czasie miał tam być także Christian Brueckner, który był już wcześniej skazany za pedofilię. Policja niemiecka prowadzi w tej sprawie intensywne śledztwo, przeszukuje dawne budynki, w których mieszkał podejrzany, a także przesłuchuje jego dawnych znajomych. Chociaż nie ujawniono szczegółów, policja powtarza, że ma dowody na jego winę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYkpaEi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Lekarz
5 miesięcy temu
Krytykujecie rodziców sama ich potępia ale mam znajomych kilka rodzin gdzie zawsze jak wyjeżdżają za granicę to myk dzieci do animatorów a sami z drinkami na basen i tak cały dzień w nocy drzwi ma klucz i wypad na dyskoteki a dzieciaki same jak byłam na wyjeździ to aż włosy mną głowie mi stanęły my cały czas z maluchami w morzu basenach na lodach a ci cały czas nabzdryngoleni i co się dziwić ze dochodzi do takich tragedii okazja czyni zlodzieja
wiem
5 miesięcy temu
Ta sprawa-to studnia bez dna-ile kasy na to idzie.....zakończyć to! Szkoda angielskich podatników!
All
5 miesięcy temu
A co jeśli to rodzice, świadomie czy nie coś zrobili dziecku. Środki nasenne, krew w pokoju coś dziwne to jest.
bDYkpaEj
Ludzie
5 miesięcy temu
Przestańcie z tymi środkami nasennymi, to był zwykły paracetamol. Co chwile zmieniali się z innymi rodzicami i zaglądali do dzieci. To nie tłumaczy ich nieodpowiedzialności i tego jak durni byli zostawiając dzieci same, ale ponieśli tego ogromną karę, stracili dziecko
kuku
5 miesięcy temu
lekarze, wydawałoby sie mądrzy i dobrzy ludzie, a tu faszerowanie dzieci nasennymi, pozostawianie dzieci samych sobie w obcym kraju, w obcym miejscu w nocy... nie rozumiem dlaczego nie ponieśli konsekwencji za niedopilnowanie i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.
Ona
5 miesięcy temu
Pierwsza rzecz.... Dzieci nie powinny być same, a druga moim zdaniem podali dzieciom środki nasenne bo według tego co oglądałam w dokumencie o zniknięciu małej wynika, że nawet nie sprawdzali czy dzieci są w łóżkach tylko czy jest cicho. Cicho było to można bawić się dalej
Zniesmaczona
5 miesięcy temu
Boże to straszne nie wiedzieć co się stało z Twoim dzieckiem. Lepsza najgorsza prawda niz życie z nadzieją.
Karma
5 miesięcy temu
Dla mnie oni od początku byli podejrzani i to oni stoją za śmiercią tego dziecka. Pozbyli się problemu i tyle. Teraz robią kasę na całej historii.
Moni
5 miesięcy temu
Na pewno strasznie przeżywali tragędię w ciàgu pierwszych 14 dni od zaginięcia.Przyjrzyjcie się dokumentacji filmowej, powstał film o rodzinie.Codziennie mamusia zmieniała kolczyki.Dziwne, jak można o tym myśleć.
Marzena
5 miesięcy temu
Obejrzyjcie sprawę zaginięcia w netflix a potem komentujcie..
hej
5 miesięcy temu
Rodzice pilnowali siebie - na imprezie, balując.
Rx6
5 miesięcy temu
Doprawdy? Wow, logiczne było od samego początku, że znaleźli kozła ofiarnego, żeby wyglądało na to, że sprawa jest wciąż w toku. Medialna popularność zaginięcia dziecka zniknęła już lata temu, więc policja ostygła w poszukiwaniach. W końcu co dziennie dochodzi do setek tego typu spraw.
polex
5 miesięcy temu
niemcy chcą przesłuchiwać go w Algarve a teraz zimno.Oni przywiązą podejrzanego latem i sami przyjadą w 20 i będą przez całe wakacje go przesłuchiwać na koszt Unii w tym też Polski.
bDYkpaEb
Lola
5 miesięcy temu
Celebryci. W miarę występowania w telewizji coraz bardziej medialni... pamiętam tą sprawę. Hiszpańska policja wskazywała na nich jako na sprawców
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić