Przepowiednia rosyjskiego szamana. "To straci USA"

Rosyjski szaman Artur Cybikow, który chętnie wypowiada się w propagandowych mediach, zapewnia, że w tym roku Alaska i Kalifornia "staną się częścią Rosji". Jednocześnie szaman wierzy, że teraz w jego kraju następuje "dobrobyt".

Przepowiednia rosyjskiego szamana. "To straci USA"
Przepowiednia rosyjskiego szamana (Twitter)

Zastępcę Najwyższego Szamana Federacji Rosyjskiej Artura Cybikowa cytują propagandowe rosyjskie media. Powiedział on, że w "niedalekiej przyszłości" Stany Zjednoczone zostaną podzielone na kilka części, niektóre państwa będą miały własną suwerenność.

Alaska i Kalifornia "wrócą do Rosji"

A części kraju, takie jak Alaska i Kalifornia, "wrócą do Federacji Rosyjskiej", choć Kalifornia nigdy nie była jej częścią. Zastępca najwyższego szamana Federacji Rosyjskiej wypowiedział się także o wojnie w Ukrainie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Białoruś zaatakuje? Gen. Skrzypczak nie ma wątpliwości

Jego zdaniem, Ukraina to "biedny, cierpiący kraj, nasz sąsiad". Nie doprecyzował jednak, kto powoduje, że Ukraina cierpi. Mówił natomiast, że Ukraina "wkracza do rosyjskiego świata z poważnymi konsekwencjami" – powiedział.

W naszej Federacji Rosyjskiej jest wzrost i dobrobyt. Cały świat będzie patrzył, a nasza Rosja jest lokomotywą powstania, rozwoju cywilizacji rosyjskiej i zbawienia całego świata - wyjaśnił szaman.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Najwyższy szaman" Rosji

Według niego w Rosji "żadnych wielkich przewrotów nie planuje się", bo kraj ten "przekroczył punkt rozwidlenia i nabiera rozpędu". Artur Cybikow jest przewodniczącym organizacji religijnej miasta Angarsk. Nazywa siebie "najwyższym szamanem", a także "profesorem". Od 2018 roku ma status Zastępcy Najwyższego Szamana Rosji. Wiadomo, że służył w siłach specjalnych.

Szaman to osoba pełniąca funkcję religijną, polegającą na sformalizowanej i instytucjonalnej więzi ekstatycznej z istotami nadludzkimi, duchami przodków lub demonami.

Z kolei szamani w Peru przepowiadają, że wojna w Ukrainie zakończy się w 2023 r., a traktat pokojowy zostanie podpisany do sierpnia. - Wszystko to się uspokoi. Przyjdzie pokój, spokój. To właśnie widzieliśmy - powiedział szaman Cleofe Sedano, którego cytuje agencja Reuters.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić