aktualizacja 

Przesłuchali Rosjanina. Ukrainiec aż się złapał za głowę

24 lutego 2024 roku miną dokładnie dwa lata odkąd Rosja rozpoczęła zbrojną inwazję na Ukrainę. Ukraińskie służby zamieściły w sieci materiał wideo z przesłuchania Rosjanina, który trafił na front. To, co powiedział mężczyzna sprawiło, że siedzący obok Ukrainiec aż złapał się za głowę. Jak wyjaśnił wojnę?

Przesłuchali Rosjanina. Ukrainiec aż się złapał za głowę
Rosjanin tłumaczy, dlaczego walczy przeciwko Ukrainie. Rozmówca złapał się za głowę. (X, Technicznybdg #FreeTheF16)

24 lutego 2022 roku świat wstrzymał oddech. Wówczas wojska rosyjskie na rozkaz Władimira Putina wkroczyły na terytorium Ukrainy.

Prezydent Rosji wygłosił wtedy orędzie do narodu, w który poinformował, że rozpoczyna się właśnie wojskowa operacja specjalna. Dodał, że jej celem jest obrona ludności Donbasu przed "ludobójstwem" oraz "demilitaryzacja i denazyfikacja Ukrainy".

Przesłuchali Rosjanina. Ukrainiec aż się złapał za głowę

Ukraińcy zamieścili w sieci szokujące wideo z przesłuchania Rosjanina, którego schwytano gdzieś na froncie. Widać po nim, jak działa propaganda w kraju Władimira Putina. - W jaki sposób Ukraina zagroziła obwodowi włodzimierskiemu? Twojej rodzinie osobiście? - dopytywał Ukrainiec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Fatalna wiadomość dla Ukrainy? Padła data. Wtedy mogą wkroczyć
Nie zagroziła... - odparł cicho przesłuchiwany, który cały czas miał spuszczoną głowę w dół.

Ukrainiec szybko to dosadnie skomentował: "mówisz, że walczyłeś o swoją rodzinę". Wtedy Rosjanin zdecydował się na bulwersującą odpowiedź. - Cóż, jeśli sprawy przybiorą zły obrót, ukraińscy żołnierze mogą wkroczyć również do nas - wymamrotał pod nosem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To sprawiło, że jego rozmówca aż złapał się za głowę i ciężko odetchnął. - O k..a - wydusił z siebie zaskoczony. Czyli Rosjanie wierzą, że naprawdę grozi im wojna?

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. "Obwód włodzimierski na wschód od Moskwy... Pesymista jakiś czy co?" - pytała jedna osoba. "Nie no... jak będą brać Moskwę w okrążenie, to to będą prorocze słowa!" - wskazywała następna. "Boże jedyny, co oni tam w wojsku im naopowiadali" - zastanawiała się kolejna.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić