"Zakochani" spod Gniezna. Zdjęcie z przystanku obiegło Facebooka

194

W sieci opublikowano zdjęcia, które przedstawiają parę w dwuznacznej sytuacji. Zakochanych przyłapano na przystanku autobusowym w Trzemesznie. Policja sprawdziła, czy doszło do nieobyczajnego wybryku.

"Zakochani" spod Gniezna. Zdjęcie z przystanku obiegło Facebooka
Policjanci na podstawie monitoringu stwierdzili, iż nie doszło do żadnego nieobyczajnego wybryku (Wikimedia Commons, Facebook)

Na facebookowym profilu "Spotted: Gniezno" zamieszczono zdjęcia pary "przesiadującej" na przystanku autobusowym przy ruchliwej ulicy gen. Dąbrowskiego w Trzemesznie (pow. gnieźnieński).

Zdjęcia nieznanego autora obiegły sieć. Wszystko przez to, że parę przyłapano w dwuznacznej sytuacji. Po kilku godzinach kontrowersyjną fotografię usunięto z profilu "Spotted: Gniezno".

Portal gniezno24.com skontaktował się w tej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, gdzie funkcjonariusze sprawdzili, co działo się na przystanku. Do sytuacji miało dojść kilka dni temu.

Nie doszło do żadnego nieobyczajnego wybryku

Jak przekazał asp. sztab. Krzysztof Socha z KPP Gniezno w rozmowie z portalem gniezno24.com policjanci na podstawie monitoringu stwierdzili, iż nie doszło do żadnego nieobyczajnego wybryku - mężczyzna cały czas miał założone spodnie, a dziewczyna tylko się do niego przytulała.

Zobacz także: Światowy Dzień Pomocy Humanitarnej. Coraz gorsza sytuacja na świecie
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić