Robert Czykiel| 

Rafał Trzaskowski skomentował aferę z DJ-em. Wrzucił wymowne nagranie

13

Rafał Trzaskowski niespecjalnie przejął się burzą, która wybuchła w miniony weekend. Na Twitterze odniósł się do sprawy w wymowny sposób.

Rafał Trzaskowski skomentował aferę z DJ-em. Wrzucił wymowne nagranie
Rafał Trzaskowski skomentował aferę z DJ-em (ONS)

W miniony weekend jednym z tematów, które zdominowały polskie media, była wizyta Rafała Trzaskowskiego w jednym z klubów w Warszawie. Prezydent stolicy został nagrany podczas dyskusji z DJ-em.

Rafał Trzaskowski skomentował aferę z DJ-em

Trzaskowski bawił się w klubie z okazji urodzin znajomej. W pewnym momencie podszedł do osoby odpowiedzialnej za muzykę i zasugerował jej, aby zmieniła gatunek puszczanych utworów.

Moje miasto, weźcie troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę - mówił prezydent Warszawy.
Zobacz także: Rafał Trzaskowski w imprezowym nastroju zagaduje do DJ'a

Polityk, który niedawno kandydował na prezydenta Polski, chciał, aby DJ puścił piosenkę Jamiroquaia. Nagranie wyciekło do sieci i wybuchła afera. Trzaskowski na drugi dzień postanowił to skomentować na Twitterze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Powyższy film nie jest przypadkowy. To fragment filmu "To właśnie miłość", w którym Hugh Grant wciela się w postać premiera Wielkiej Brytanii.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić