o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Rekonstrukcja rządu. Możliwe zmiany w ważnym ministerstwie

0
Podziel się

Po wakacjach w Polsce szykuje się rekonstrukcja rządu. Na razie nie wiadomo, którzy ministrowie pozostaną na swoich stanowiskach. Wszystko rozstrzygnie się za kilka tygodni.

Rekonstrukcja rządu. Możliwe zmiany w ważnym ministerstwie
Minister finansów Tadeusz Kościński (po prawej) i były wiceprezes Związku Banków Polskich Mieczysław Groszek (po lewej) (Wojciech Olkuśnik, PAP)
bDHZNVHF

Rekonstrukcja rządu po wakacjach

Po wakacjach ma nastąpić rekonstrukcja rządu. Wiąże się to ze zmianami personalnymi. Premierem będzie jednak nadal Mateusz Morawiecki.

bDHZNVHH

Rekonstrukcja rządu. Czy zmieni się minister finansów?

Tak długo, jak premier mnie potrzebuje, tak długo będę w rządzie - powiedział minister finansów Tadeusz Kościński w rozmowie z RMF FM.

Kościński może przejść do Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Jak podaje rmf24.pl, Tadeusz Kościński jest kandydatem na szefa EBOR, ale objęcie przez niego tej funkcji wcale nie jest pewne. Jeśli natomiast nie dostanie się do EBOR-u, prawdopodobnie pozostanie ministrem finansów.

bDHZNVHN

Sam szef resortu finansów Tadeusz Kościński na razie tego nie komentuje. "Nie ma zmiany na razie. Będzie zmiana, to wtedy będziemy dyskutować" - powiedział w wywiadzie dla RMF FM.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDHZNVIi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić