Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Rodzina bezdomnego rozpoznała go na zdjęciach. Myśleli, że nie żyje

29
Podziel się:

Rodzina bezdomnego mężczyzny myślała, że od 10 lat nie żyje. Dzięki salonowi fryzjerskiemu, który przeprowadził jego metamorfozę i umieścił w sieci zdjęcia, bliscy odnaleźli 45-latka.

Rodzina bezdomnego rozpoznała go na zdjęciach. Myśleli, że nie żyje
Metamorfoza bezdomnego mężczyzny (Instagram, @padoooficial)

João Coelho Guimarães ponad 10 lat temu przeprowadził się z Brasilii do Goianii i zerwał kontakt z rodziną. Przez ostatnie 3 lata był bezdomny i żył na ulicy.

Niedawno 45-latek poszedł do jednego z salonów fryzjerskich i zapytał, czy może pożyczyć brzytwę, by obciąć sobie brodę. Pracownicy postanowili zaprosić go do środka i poddać go metamorfozie.

Zdjęcia z przemiany bezdomnego opublikowano w mediach społecznościowych. Szybko zyskały one ogromną popularność i pojawiły się w mediach.

Zdjęcia zobaczyła również rodzina 45-latka. Jego matka i siostra zadzwoniły do salonu i zapytały, czy pracownicy wiedzą, gdzie obecnie przebywa mężczyzna. Jednak bezdomny nie miał telefonu i stałego adresu, dlatego nie dało się z nim skontaktować.

Rodzina myślała, że ich krewny od 10 lat nie żyje. Wzruszające spotkanie

Kobietom bardzo zależało na tym, by spotkać się z krewnym. Dlatego pojechały do Goianii i chodziły po mieście tak długo, aż w końcu znalazły 45-latka. Pomimo ogromnej radości ze spotkania z rodziną, João nie chciał wrócić z nimi do domu.

Powiedział, że na ulicy czuje się wolny. Dlatego nie chciał wracać do domu - powiedział Alessandro Lobo, właściciel salonu fryzjerskiego.

Zobacz także: Bezdomni w dobie pandemii. Zdzisław Mac mówi, jak rząd powinen im pomóc

Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Ekonom...
rok temu
Dobrze że nie rzadzi Pelo wszyscy byśmy wylądowali na ulicy...
1948
rok temu
Świat byłby piękniejszy gdyby człowiek człowiekowi człowiekiem był . Tak to sformułowałem bo człowieczeństwo to pomoc słabym . Gdybym był politykiem stworzyłbym program pomocy dla takich ludzi na zbrojenia zero , pieniądze dla polityków tak ale za prace . Popatrzvcie ile ten rząd ładuje pieniędzy na propagandę telewizji !! Po co pytam ? Są ludzie są dzieci chore im pomoc ,tam te pieniądze są potrzebne . Jeśli chodzi o bezdomnych to można im stworzyć program specjalnie dla nich , stworzyć im miejscu pracy , pracy dosyć jest , budynki odzyskać albo jakies kontenery żeby mogli mieszkać i dla nich kogoś kto tym pokieruje . Wielu ludziom już pomogłem , dzieciom na koniec lat 80 z domu dziecka i wiem o czym mowie .Teraz jestem już w takim wieku i schorowany ze sam walczę żeby przetrwać bo wszystko drogo . Życzę tym bezdomnym zcalego serca miłości a politykom i innym ludziom człowieczeństwa .
Volcel MGTOW
rok temu
Na 1000% zniszczyły mu życie i dlatego facet wylądował na ulicy. A teraz żeby się wylansować nagle go "szukały". Mężczyzna nie bez powodu nie chciał wracać do tego kobiecego piekła, czyli do domu. I to jest właśnie to "piekłokobiet".
fux
rok temu
A inni bogaci bezdomni zamiast pomoc towarzyszom oddaja smochody rydzykowi.
🦧🦧🦧
rok temu
Poznali go po zaroscie🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒
Wert
rok temu
Na fb krąży zdjęcie pana ze Szwecji, Polaka z demencją. Jakby go ostrzyc i ogolić to może też by go ktoś rozpoznał.
kprs
rok temu
jaka ładna reklama bezdomnosci. Aż chce sie zostac na ulicy....
Radomiak
rok temu
Rok temu o tym pisali. Przestancie odgrzewac stare kotlety.
Phillo
rok temu
Mieszkalem 20 lat temu w Paryzu i spedzilem 2 dni z bezdomnymi Polakami, robilem fotoreportaz. Bardzo wesoli ludzie, akurat dowiedzialem sie, ze zostane ojcem, kupili pelno jedzenia dla zony. Ale - tesknili za rodzinami, uciekali przed prawem, bali sie napadow w nocy. Zawsze sa dwie strony medalu. Znalem tez wielu ludzi, ktorych los skierowal na chwile do bycia bezdomnymi - normalni madrzy ludzie. Nie oceniajcie, ale pomagajcie.
Jaca
rok temu
To tak samo jak na fb.Znaleziono kotka o się zgubił.A mój kot chodzi sam na spacery i zawsze jakaś baba to zabiera na sile
nick
rok temu
ale bujda. i akurat bardzo przystojny, uroda hollywoodzka, zdjecie w garniturze, a u barbera w koszulce... nie trzyma sie kupy. reklama salonu i tyle.
ostrożna
rok temu
Ci "bezdomni" z amnezją czasami okazują się poszukiwanymi przez policję z karą dożywocia za morderstwo/morderstwa. Mówię czasami.
bezdomny
rok temu
oby moja mnie nie chciała odnaleźć na ulicy jak czuję się wolny bo będę się czuł skrępowany...
PgZ
rok temu
Byl w “BARBER SHOPIE” ... po jakiemu to jest ja sie pytam? Czy my nie mamy polskiego slowa? Owszem mamy i to jest FRYZJER.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić