Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Rodzina bezdomnego rozpoznała go na zdjęciach. Myśleli, że nie żyje

95

Rodzina bezdomnego mężczyzny myślała, że od 10 lat nie żyje. Dzięki salonowi fryzjerskiemu, który przeprowadził jego metamorfozę i umieścił w sieci zdjęcia, bliscy odnaleźli 45-latka.

Rodzina bezdomnego rozpoznała go na zdjęciach. Myśleli, że nie żyje
Metamorfoza bezdomnego mężczyzny (Instagram, @padoooficial)

João Coelho Guimarães ponad 10 lat temu przeprowadził się z Brasilii do Goianii i zerwał kontakt z rodziną. Przez ostatnie 3 lata był bezdomny i żył na ulicy.

Niedawno 45-latek poszedł do jednego z salonów fryzjerskich i zapytał, czy może pożyczyć brzytwę, by obciąć sobie brodę. Pracownicy postanowili zaprosić go do środka i poddać go metamorfozie.

Zdjęcia z przemiany bezdomnego opublikowano w mediach społecznościowych. Szybko zyskały one ogromną popularność i pojawiły się w mediach.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zdjęcia zobaczyła również rodzina 45-latka. Jego matka i siostra zadzwoniły do salonu i zapytały, czy pracownicy wiedzą, gdzie obecnie przebywa mężczyzna. Jednak bezdomny nie miał telefonu i stałego adresu, dlatego nie dało się z nim skontaktować.

Rodzina myślała, że ich krewny od 10 lat nie żyje. Wzruszające spotkanie

Kobietom bardzo zależało na tym, by spotkać się z krewnym. Dlatego pojechały do Goianii i chodziły po mieście tak długo, aż w końcu znalazły 45-latka. Pomimo ogromnej radości ze spotkania z rodziną, João nie chciał wrócić z nimi do domu.

Powiedział, że na ulicy czuje się wolny. Dlatego nie chciał wracać do domu - powiedział Alessandro Lobo, właściciel salonu fryzjerskiego.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Bezdomni w dobie pandemii. Zdzisław Mac mówi, jak rząd powinen im pomóc

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić