Karolina Woźniak| 
aktualizacja 

Rosjanka przez 26 lat była więziona przez matkę. "Koty miały więcej praw"

23

Rosjanka, która była więziona przez swoją matkę, ujawniła, do czego była zmuszana. Kobieta żywiła się karmą dla kotów i kradła chleb, żeby przeżyć.

Rosjanka przez 26 lat była więziona przez matkę. "Koty miały więcej praw"
Rosjanka była więziona przez swoją matkę przez 26 lat. (YouTube, Avto350500)

42-latka była więziona przez 26 lat przez swoją matkę, która twierdziła, że "chroni ją" przed światem. W końcu matka Rosjanki zachorowała i musiała udać się do szpitala. Wtedy prawda wyszła na jaw.

Rosjanka przez 26 lat była więziona przez matkę

Kiedy urzędnicy udali się do domu kobiet, odkryli martwe koty, szczury i kobietę, która spała na środku. 42-latka powiedziała, że "koty miały więcej praw niż ona".

Nadieżda Buszujewa nie kąpała się przez 10 lat. Kiedy kobieta miała 16 lat, jej matka zdecydowała, że nie będzie wypuszczać jej z domu. Uznała, że "bezpieczniej" będzie trzymać swoją córkę z dala od świata.

Teraz kobieta jest przerażona światem zewnętrznym. Chce jednak dostać pracę i odpowiednie dokumenty, by móc ubiegać się o świadczenia. Kiedy zapytano 42-latkę, dlaczego nie opuściła domu, ta odpowiedziała: "Bo gdzie miałabym pójść?" - informuje portal Ladbible.

Nadieżda przyznała, że jadła karmę dla kotów, chleb i zepsute jedzenie. Okazało się, że pracownicy socjalni często odwiedzali dom, w którym więziono kobietę, ale matka nigdy nie wpuszczała ich do środka. Matka ani więziona kobieta nie zostały uznane za chore psychicznie, więc władze nie mogły podjąć stosownych działań.

Zobacz także: O włos od tragedii. Wypadek w Tarnowskich Górach

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić