aktualizacja 

Rosyjskie czołgi wyleciały w powietrze. Nagranie z Mariupola

Ukraińska armia wytrwale walczy z rosyjskim agresorem. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo, na którym widać, jak obrońcom udało się wysadzić w powietrze kolumnę rosyjskich czołgów. Wideo robi wrażenie.

Rosyjskie czołgi wyleciały w powietrze. Nagranie z Mariupola
Rosyjski czołg wyleciał w powietrze (Twitter)

Pomimo wycieńczenia, ukraińscy żołnierze nie składają broni. Obrońcy Ukrainy odparli już niejeden atak agresora i wymierzyli również w niego bardzo mocne ciosy. Codziennie w mediach przybywa materiałów, które pokazują, jak ogromne straty Rosja ponosi na froncie.

Ukraińskie wojska odniosły kolejny sukces na froncie. 54. Ukraińska Brygada Zmechanizowana pokazała fotografię zniszczonych czołgów należących do Rosjan. Teraz okazało się, że moment ataku na kolumnę okupanta został uwieczniony kamerą przez reportera chińskiej telewizji państwowej. Podróżujący samochodem dokładnie uchwycił spektakularny wybuch.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Straty rosyjskiej armii rosną każdego dnia. Ukraińcy podają, że liczba zabitych Rosjan to 26 650. Agresorzy stracili już m.in. 199 samolotów, 161 helikopterów, 1195 czołgów, 2873 samochody, czy 2019 ciężarówek i cystern.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić