Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Banasiak
|

Rysunki 5-latki ujawniły przerażające fakty

195
Podziel się

Pięcioletnia dziewczynka padła ofiarą 54-letniego pastora, z którym miała się uczyć angielskiego. Rodzice dziecka szybko dostrzegli, że po wyjściu z lekcji ich córka zachowuje się w niepokojący sposób i postanowili skonsultować się z psychologiem dziecięcym. Rysunki, które stworzyła dziewczynka, ujawniły przerażający fakt: pastor wykorzystywał ją seksualnie.

Rysunki 5-latki ujawniły przerażające fakty
Rysunki dziecka pokazały straszną prawdę
bEJQmbkR

Do zdarzenia doszło w Brazylii. 54-letni duchowny cieszył się zaufaniem wśród lokalnej społeczności. Mężczyzna był także nauczycielem języka angielskiego, więc rodzice 5-latki bez wahania wysłali do niego dziewczynkę, aby od najmłodszych lat miała kontakt z językiem.

Nie chciała kontynuować lekcji angielskiego. Rodzice zabrali ją do psychologa

Choć dziecko po zaledwie kilku lekcjach powiedziało, że zajęcia się mu nie podobają i nie chce ich kontynuować, rodzice nie podejrzewali, że w ich czasie córce może dziać się krzywda. Zachowanie dziewczynki wzbudziło niepokój rodziców na tyle, że postanowili wybrać się z 5-latką do psychologa. Podczas wizyty specjaliście nie udało się odkryć, co jest powodem dziwnego zachowania dziecka, polecił on jednak rodzicom, aby bardzo uważnie obserwowali córkę.

bEJQmbkT

Rysunki ujawniły przerażającą prawdę. Dziewczynka była molestowana

Dopiero po kilku miesiącach "zajęć" wyszło na jaw, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Pięciolatka zaczęła rysować przerażające sceny z nią i drugą, większą postacią. Z rysunków można było się domyślić, że 5-latka była dotykana w miejscach intymnych i zmuszana do seksu oralnego.

Pastor został aresztowany na podstawie zeznań dziecka. Odbyły się one pod opieką psychologa. Jako dowód w sprawie zabezpieczone zostały także wspomniane rysunki.

bEJQmbkZ

Obejrzyj także: Oburzający widok na polskich plażach. "W tych czasach trzeba uważać"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJQmblu
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(195)
PiotR69-SanoK
10 miesięcy temu
,,..a kto nie ma pokus.">? Ja tez mam pokuse by takiemu ,,pasterzowi" sprawic niewyobrazalny bol! Nie doszedlbym na policje, ktora w naszym kraju wyprowadza ludzi szukajacych apostazji w kajdankach z kosciola. Nie chciecie wiedziec co zrobilbym na miejscu rodzicow…..
Tadek Toruń
10 miesięcy temu
Każdy jest grzesznikiem ,kto nie ma grzechu niech rzuci kamieniem.
.... .
10 miesięcy temu
KAŻDE DZIECKO zasługuje na ochronę a krzywdziciel musi być ukarany. Obojętność wobec któregokolwiek skrzywdzonego dziecka jest takim samym zbydlęceniem jak sam czyn.
bEJQmblv
Hap
10 miesięcy temu
A gdyby tak kandydatom na ksiezy obcinac lub ich kastrowac, ciekawe ilu bysmy mieli ksiezy np: w Polsce.
Emerytks
10 miesięcy temu
Żądny h korepetycji poza domem tylko w domu Przy otwartych drzwiach jak najdalej od kosciola
Okrop
10 miesięcy temu
Papież i Dziwisz tolerowali takie zachowania i robili wszystko aby chronić oprawców. Nie ofiary.
Hdhd
10 miesięcy temu
Uczyla sie angielskiego a nie mogla wytlumaczyc??
katoliczka
10 miesięcy temu
Nic dziwnego,że do kościoła uczęszcza coraz mniej młodzieży,nie biorą slubów kościelnych - bo i po co. Jest tak duże rozluznienie,wszystko można,bo modne,bo trzeba udowodnić nam,że ich życie jest nowoczesne.Bzdura,jeśli nie zmienimy myślenia,dojdziemy do epoki kamienia łupanego,gdzie każdy z każdą może bez względu na wiek. Etyka,moralność i kultura życia upadła do zera.Młodzi oglądaja filmy,gry,które zamiast uczyć- psują ich moralność.Rodzice długo pracują,nie rozmawiają z dziecmi i widać efekty wychowania współczesnego pokolenia. Kościól zamiast uczyć,sam się pogubił moralnie i politycznie. Trzeba to zmienić,bo utoniemy w błocie.
Saha
10 miesięcy temu
Trzeba bardzo uważać na wszelkiej maści korepetytorów i terapeutów. Nie można bezkrytycznie posyłać samego dziecka na jakiekolwiek zajęcia indywidualne. Znam podobny przypadek, były to zajęcia informatyczne dla chłopców.
Kulawikowa
10 miesięcy temu
To, to jeszcze nic, ale publiczna namowa do prostytucji i to w mediach społecznościowych na stronie o2? Ooooo! To jest dopiero coś!!!
PUZON
10 miesięcy temu
Reagujemy wtedy gdy sprawa dotyczy kogoś nam bliskiego.A tak jesteśmy obojętni.Ile jeszcze będzie skrzywdzonych osób.Piszemy,komentujemy i nic nie robimy. LUDZIE!!! wystarczy wypisać się z tej diabelskiej instytucj.APSTOZJA.
LEO
10 miesięcy temu
Kazdy widzi na tym rysunku co chce a komentarze pokazuja jak łatwo manipuluje sie głupcami.
qty43
10 miesięcy temu
w tych czasach tzn jakich? ludziom sie w łbach miesza od dobrobytu
bEJQmbln
Abe
10 miesięcy temu
Czy w naszym współczesnym świecie są jeszcze normalni mężczyźni?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić