Rzeszów. Co za szczęściarz! Obstawił 2 zł, wygrał 10 tysięcy

15

Keno to jedyna gra liczbowa w ofercie LOTTO, w której wygrywasz, nawet jeżeli nie trafisz żadnej z 10, 9 lub 8 typowanych przez siebie liczb. W weekend dużo szczęścia miał mężczyzna z Rzeszowa.

Rzeszów. Co za szczęściarz! Obstawił 2 zł, wygrał 10 tysięcy
Obstawił 2 zł, wygrał 10 tysięcy w Lotto. Niezwykła wygrana w Keno (Wikipedia)

Keno polega na wyborze od 1 do 10 liczb spośród zbioru 70 numerów. Możemy wybrać swoje liczby lub grać na chybił trafił. Następnie losowanych jest 20 z tych 70 liczb. Wygrana zależy od ilości liczb, które obstawiliśmy i ile z nich trafiliśmy.

Stawiając 2 zł co 4 minuty mamy szansę na wygraną. W niedzielę, 6 lutego 2022 wygrana w Keno padła w Rzeszowie duża wygrana. Mężczyzna z Podkarpacia wydał tylko 2 zł, za co zgarnął łącznie 10 tys. zł!

Losowania odbywają się codziennie. Maksymalnie można wygrać 2,5 miliona dolarów. W Polsce najwięcej wygrano w 10 stycznia 2015 w Stęszewie (2 miliony złotych) oraz 21 listopada 2019 w miejscowości Biała Podlaska (1 milion).

Popularna gra

Według ludzi grających w Lotto, najbardziej opłacalną polską grą losową jest właśnie Keno. W sytuacji gdy w Lotto jest duża kumulacja, wtedy to właśnie ta gra bije inne na głowę pod względem wartości oczekiwanej.

Przypomnijmy, że ktoś trafił niedawno "szóstkę" w Lotto. Osoba, która skreśliła szczęśliwe liczby wygrała ogromną kwotę pieniędzy, ponad 5 milionów złotych! Losowanie odbyło się w czwartek, 20 stycznia 2022.

Zobacz także: Fala Omikronu "nie była konieczna". Specjalista dzieli się przewidywaniami
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić