o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Scena jak z filmu w Międzyborzu. Bankomat wyleciał w powietrze

5
Podziel się

Do wysadzenia bankomatu w powietrze doszło w województwie dolnośląskim. We wczesnych godzinach porannych mieszkańcy kamienicy w Międzyborzu najpierw usłyszeli huk, a później syreny strażackie. Ogień objął cześć lokali, konieczna była ewakuacja

Scena jak z filmu w Międzyborzu. Bankomat wyleciał w powietrze
W wyniku eksplozji doszło do pożaru, który objął dwa mieszkania w dolnośląskiej kamienicy (Facebook, Miasto i Gmina Międzybórz)
bECLZqth

Eksplozja miała miejsce w nocy z 8 na 9 marca między godziną 2 a 3. Bankomat był zainstalowany w budynku kamienicy, w której w konsekwencji doszło do pożaru.

Eksplozja bankomatu w Międzyborzu. Ewakuowano mieszkańców kamienicy

Pożar objął dwa lokale w kamienicy, z czego w jednym mieścił się sklep wielobranżowy Flaming, działający w mieście od 1991 roku. Na miejscu zjawili się strażacy, którzy ewakuowali mieszkańców drugiej kondygnacji i rozpoczęli gaszenie ognia.

bECLZqtj
W wyniku eksplozji wybuchł niewielki pożar w dwóch lokalach należących do budynku, w którym zainstalowany był bankomat – potwierdziła aspirant Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy (Polsat News).

Na razie funkcjonariuszom policji nie udało się ustalić, kto stoi za wysadzeniem. Do wiadomości publicznej nie podano, ile pieniędzy znajdowało się w bankomacie w chwili eksplozji. W oczekiwaniu na decyzję decyzję inspektora nadzoru budowlanego, który oceni, czy mieszkańcy kamienicy mogą wrócić do mieszkań, pozostaną oni w zapewnionych przez burmistrza lokalach zastępczych.

bECLZqtp

To nie pierwsze takie zdarzenie, które miało miejsce w województwie dolnośląskim na przestrzeni ostatnich miesięcy. 23 lutego doszło do wysadzenia w powietrze bankomatu w miejscowości Bierutów. Sprawcy ukradli wówczas aż 200 tysięcy złotych.

Zobacz także: Zobacz też: Wrzucił petardę do kanalizacji. Sekundę później bardzo tego pożałował
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECLZqtK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Gigi l'Amoros...
6 miesięcy temu
Mieszkałem w Międzyborzu ponad 40 lat i od kiedy się wyprowadziłem obrabowano oba bankomaty w tym mieście (kilka lat wcześniej przy banku BS).
he he he he
6 miesięcy temu
Lepsze to było jak baba taranowała stacje benzynową przy policji !
Dana
6 miesięcy temu
To jest chore żeby bankomaty instalowac na budynkach mmieszkalnych. Wystarczy na zewnatrz banków!!
bECLZqtL
Stiopa
6 miesięcy temu
Ukrole dorabiają po godzinach?
........
6 miesięcy temu
Widocznie za mało jeszcze wpuszczają inżynierów i lekarzy ze wschodu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić