o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Sekundę później rozegrał się dramat. Dramatyczny finał imprezy na balkonie

19
Podziel się

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w Malibu w amerykańskim stanie Kalifornia. Grupa znajomych wynajęła dom, aby świętować w nim urodziny jednego z nich. W pewnym momencie wspólnie wyszli na balkon, ten nie wytrzymał ciężaru tak wielu osób.

Sekundę później rozegrał się dramat. Dramatyczny finał imprezy na balkonie
Do tragicznych wydarzeń doszło w trakcie imprezy urodzinowej. Balkon nie wytrzymał ciężąru uczestników wydarzenia (Twitter.com)
bEizAuBh

Jak informuje Daily Star, właścicielka wynajętego domu poprosiła klientów, aby zapraszali maksymalnie sześć osób jednocześnie. Zabroniła również urządzania imprez. Najemcy jednak zlekceważyli zalecenia i ostatecznie nie tylko zorganizowali urodziny, ale zaprosili na nie aż trzydzieścioro gości.

Pod uczestnikami imprezy zarwał się balkon. W jakim są stanie?

W pewnym momencie część uczestników imprezy zdecydowała, że chce wyjść na balkon. Prawdopodobnie było to nawet 15 osób. Wkrótce jednak okazało się, że popełniły tragiczny w skutkach błąd – obiekt nie wytrzymał ciężaru tak licznej grupy i zawalił się.

bEizAuBj
Usłyszeliśmy trzask i zobaczyliśmy, jak wszyscy moi najlepsi przyjaciele i dziewczyna spadają 15 stóp w dół (ponad 4 i pół metra – przyp. red.), prosto na skały – relacjonował świadek zdarzenia (Daily Star).
bEizAuBp

Na miejscu zdarzenia wkrótce zjawili się przedstawiciele służb ratunkowych. Jak przyznał kapitan Ron Haralson, członek okręgowej straży pożarnej, sytuacja wyglądała naprawdę groźnie – tuż pod balkonem znajdowały się ostre skały. Wyraził ulgę, że dla nikogo z imprezowiczów wypadek nie skończył się śmiercią lub kalectwem.

Na dole są ostre, wysokie skały, więc sytuacja wyglądała naprawdę groźnie, ale na szczęście nikt nie został poważnie ranny lub zabity – przyznał kapitan Ron Haralson (Daily Star).

Ostatecznie do szpitala trafiło tylko czworo imprezowiczów. Obrażenia pozostałych okazały się na tyle powierzchowne, że zostali opatrzeni na miejscu zdarzenia. Przedstawiciele straży pożarnej potwierdzili, że na razie dom nie nadaje się do mieszkania.

bEizAuBq
Zobacz także: Zobacz też: Tragedia w Izraelu. Stratowali się na Święcie Uczonych
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEizAuBK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
rys
miesiąc temu
sie usmiałem
rys
miesiąc temu
sie usmiałem
xtx
miesiąc temu
Pijany ma szczęście.
bEizAuBL
PL_
miesiąc temu
Natura wie co robi. Eliminuje słabsze, tępe ogniwa. No, może nie we wszystkich krajach ....
Wierzący
miesiąc temu
Ile ważą Amerykanie każdy widzi. Niestety coraz więcej Polek jest do nich podobnych.
Talia
miesiąc temu
domy w ameryce sa z dykty, i budowane jak z kart. Wyjmiesz jedna i wszystko sie wali.
...
miesiąc temu
pewnie dom budowali Polacy ! 😁
ali
miesiąc temu
przecież to śmieszne a nie dramatyczne :)
No taaa
miesiąc temu
Architekt miał alibi.Nie było go tam.
nowy
miesiąc temu
hahaha ameryka kraj spasionych prosiaków i takie słabe balkony robią? przecież tam dzieci w podstawowej już ważą po 100kg
No tak
miesiąc temu
Łysy, miał farta...
Jinxi
miesiąc temu
W USA na Green Point jak podłoga przegnila w łazience na 5 piętrze to gościu z wanną leciał do parteru ... całe szczęście że w tym czasie pod nim nikt się nie kąpał !!
Proste
miesiąc temu
Amerykańskie budownictwo.
bEizAuBD
mjr
miesiąc temu
Wątpliwa atrakcja wieczoru.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić