Sezon polowań. Ogromny byk schował się w kościele. Duchowni w szoku

7

Ogromny jeleń wszedł przez okno do kościoła w stanie Michigan (USA). Zauważyła go wchodząca do środka pastorka Amanda Eicher. Zszokowana kobieta nagrała, jak zwierzę biega po kościele i wspina się po schodach na balkon. Na szczęście po chwili jeleń wrócił przez okno na wolność.

Sezon polowań. Ogromny byk schował się w kościele. Duchowni w szoku
Do kościoła wszedł jeleń (Facebook)

Nietypowy gość wszedł do kościoła Grace Christian Fellowshop w miejscowości Sturgis, stan Michigan (USA). Pastorzy Amanda i Luke Eicher weszli do środka i zauważyli biegającego po sali ogromnego jelenia. Zwierzę wędrowało od jednego końca sali do drugiego.

Przerażony jeleń w kościele

Aby jeleń nie zniszczył nic w budynku, pastorzy wznieśli barykady na korytarzu przed wejściem. W pewnym momencie zwierzę wspięło się na balkon i przez jakiś czas tam biegało.

Przerażeni duchowni postanowili wszystko nagrać. Na filmiku, który udostępnili na Facebooku kościoła widać przestraszonego jelenia, a nagranie wywołało burzę w sieci.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

"Obawiałem się, że wszystko zniszczy"

Na szczęście udało się uniknąć zniszczeń. "W innej części kościoła stoją komputery i obawiałem się, że po prostu wszystko zniszczy. Skupiłem się więc na sprowadzeniu go z powrotem na dół" – powiedział pastor Luke Eicher w rozmowie z telewizją CBS WWMT.

Byk jelenia nie uszkodził też wyposażenia na balkonie. Po kilkuminutowym bieganiu po sali zszedł po schodach i wyskoczył przez okno, przez które przedostał się na teren kościoła.

Byłam zszokowana tym, jak wysoko mógł skakać. On był po prostu ogromny – powiedziała pastorka Amanda Eicher.

Sezon polowań na jelenie

CBS podkreśla, że w stanie Michigan kilka dni temu zaczął się sezon polowań na jelenie. Duchowni nie zauważyli jednak, żeby zwierzę miało jakiekolwiek rany postrzałowe.

Zobacz także: Eksplozja rosyjskiej satelity. Ekspertka ds. kosmosu o wielkim problemie blisko ISS
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić