Leon Malinowski| 

Puścił bąka. Został skazany. To chyba pierwszy wyrok za oddanie gazów

217

Szokujące wieści napływają z Wrocławia. Tamtejszy sąd skazał Aleksandra B. za... puszczenie bąka podczas kontroli policyjnej! Teraz mężczyzna będzie musiał przepracować społecznie 20 godzin.

Puścił bąka. Został skazany. To chyba pierwszy wyrok za oddanie gazów
Zaskakująca przyczyna skazania mężczyzny (Pixabay)

O sprawie informuje "Fakt". Wszystko zaczęło się 1 kwietnia. Wówczas Aleksander B. został wylegitymowany przez policję w związku z łamaniem przez niego reguł wprowadzonych w odpowiedzi na pandemię koronawirusa.

Funkcjonariusze uznali, że mężczyzna "przemieszczał się bez celu". Przypomnijmy, że na początku kwietnia wyjścia z domu były możliwe tylko w absolutnej konieczności.

Zobacz także: Gliński: żadnego podatku od smartfonów nie będzie

"Fakt" twierdzi, że za to mężczyzna mógłby dostać nawet mniej niż 500 zł grzywny. Na tym przewinieniu się jednak nie skończyło...

(...) w trakcie legitymowania mężczyzna miał puścić bąka, co mundurowi uznali za "nieobyczajny wybryk", za który grozi nawet miesiąc za kratkami. Dlatego też sprawa tego wykroczenia trafiła przed oblicze sądu - podaje tabloid.

Aleksander B. skazany na prace społeczne

Za "oddanie gazów" w trakcie kontroli policyjnej Aleksander B. został skazany na 20 godzin prac społecznych. Póki co jednak ten wyrok jest nieprawomocny.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić