Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
oprac. Anna Piątkowska-Borek
|

Łódź. Kim był mężczyzna, którego zwłoki znaleziono za blaszanym garażem?

16
Podziel się

Wyniki badań DNA potwierdziły, kim był mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w grudniu 2019 za garażem przy ul. Przędzalnianej w Łodzi.

Łódź. Kim był mężczyzna, którego zwłoki znaleziono za blaszanym garażem?
Badanie DNA potwierdziło hipotezę. Wiadomo, kim był mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w garażu w Łodzi (Pixabay)

Potwierdzono tożsamość mężczyzny znalezionego za garażem przy ul. Przędzalnianej w Łodzi

Jak podał "Express Ilustrowany", badanie DNA potwierdziło hipotezę, kim był znaleziony przypadkiem między murem a blaszanym garażu w Łodzi na ul. Przędzalnianej, 14 grudnia 2019 roku, zmarły mężczyzna. Jak się okazuje, to 60-latek, który mieszkał niedaleko.

Jak zginął 60-latek, znaleziony na ul. Przędzalnianej w Łodzi?

Jak przypuszcza Prokuratura Okręgowa w Łodzi, do wypadku doszło, gdy 60-letni mężczyzna najprawdopodobniej wykonywał na dachu garażu blaszanego prace. "Express Ilustrowany" podaje, że na nogach miał pantofle. W pewnym momencie musiał się pośliznąć i spadł.

Nikt raczej nie słyszał wołania o pomoc. Ponieważ jest to teren, gdzie znajdują się garaże, odgłos pracujących silników mógł zagłuszać jakiekolwiek wołania o pomoc. Nawet jeśli mężczyzna krzyczał, wzywając pomocy, możliwe, że nikt tego nie usłyszał.

Makabrycznego odkrycia dokonał dopiero właściciel innego, znajdującego się nieopodal, blaszaka. 14 grudnia 2019 roku, gdy wszedł na dach swojego garażu, by podpiąć kabel, zauważył co się stało. Od razu wezwał pomoc. Ratownicy musieli zdemontować tylną ścianę blaszaka, by dostać się do ciała zmarłego mężczyzny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
bezhejtu
2 lata temu
Miejmy nadzieję, że zginął na miejscu a nie konał parę dni. Taki młody człowiek. Temu, kto opłakuje składam wyrazy współczucia.
Xani79
2 lata temu
Biedny 😢
Dzienny Kasz
2 lata temu
1) Wyniki badań DNA potwierdziły, kim był mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w grudniu 2019 za garażem przy ul. Przędzalnianej w Łodzi. 2) Badanie DNA potwierdziło hipotezę. Wiadomo, kim był mężczyzna, którego zwłoki znaleziono w garażu w Łodzi (Pixabay) 3)Potwierdzono tożsamość mężczyzny znalezionego za garażem przy ul. Przędzalnianej w Łodzi. 4) Jak podał "Express Ilustrowany", badanie DNA potwierdziło hipotezę, kim był znaleziony przypadkiem między murem a blaszanym garażu w Łodzi na ul. Przędzalnianej, 14 grudnia 2019 roku, zmarły mężczyzna 1A ) odgłos pracujących silników mógł zagłuszać jakiekolwiek wołania o pomoc. 2A) Nawet jeśli mężczyzna krzyczał, wzywając pomocy, możliwe, że nikt tego nie usłyszał.... ...-Gratulacje za zdobyte informacje .
Gero
2 lata temu
"znaleziony przypadkiem między murem a blaszanym garażu w Łodzi" Język polski jest w mediach traktowany z takim lekceważeniem, że mnie to obraża. Często informacje to zbitki słowne bez ładu i składu.
Bat Chłopski
2 lata temu
Poślizgnąć - jeśli już.
qqp
2 lata temu
"między murem a blaszanym garażu"...No żesz Q!
...
2 lata temu
Po kiego grzyba dna, w grudniu gdy odnalezli cialo torzsamosc mezczyzny potwierdzila zona, ktora notabene go szukala na wlasna reke.
Joanna
2 lata temu
Slepcze nic nie widzisz juz, a Polakiem sie nazywasz. Zobacz ślepy prowadzi ślepego. Coraz cięższe powietrze Dusze dusząc się stają bledsze Po piętach depcze przynęta zmian na lepsze A więc otwórz oczy ślepcze Robi się chłodno, choć na dworze pogodno To ludzka podłość kłuje jak żądło Ręce opadają przez swą wiotkość Zamiast w podzięce się unosić po stokroć Nie ma prawa ganić, gdy chaos w bani Ucisk krtani, lot w stronę otchłani Zanik granic u uznanych za nic Bynajmniej nie przez siebie samych Poszukują w tym sensu czy raczej go gubią Nie widują dziś frendsów - ci swe ego dłubią Odnajdują konsensus i stają się chlubą Sporo precedensów, ci na górze je lubią Wędrówka dusz jest wielką niewiadomą Cóż, za błahe czyny zwykle płacą słono Już płaczą słono, opuszczając łono Zaś tonąc, wołają o pomoc pro bono Człowieku, podnieś powieki, to nie Pekin Wczuj się w czyjś bój, nie stój jak manekin Wiem, że na rannych bez opieki czyha rekin Ten finał może mieć happy end jak harlekin To nie czeki bez pokrycia, to szkoła życia Eliksir śmiertelności do wypicia Z rwącej rzeki wydobyta ta znieczulica Czas od rozkwitu do przegnicia Rumienieją lica, ale oczy ogniem płoną To pierwsza dobra wiadomość Źródło wszechrzeczy niczym Kronos Przechwytuje już Twą podświadomość Żadna sztuka wygłosić problemów litanię Sztuką przytoczyć rozwiązanie na nie Jeśli karma odbija nasze zachowanie Pytanie: "co Ci się dostanie za nie?" Hej, politycy! Nie widzicie nic Prowadzicie swe narody ku przepaści...
Pl.
2 lata temu
Czy można po Polsku . kto to pisze ???
JANUSZ
2 lata temu
Pół roku DNA SPRAWDZALI TO NIE DZIWI FAKT ŻE U NAS KIEPSKO Z TESTAMI NA KORONAWIRUSA
666
2 lata temu
Pol roku robili testy dna? Polsza
do ciemnoty
2 lata temu
przypuszczam ,ze mieszkal w tym garazu ,dlatego nikogo nie zdziwilo ,ze np. drzwi byly otwarte .Bo gdyby przychodzil do garazu regularnie i ktos obok zobaczyl raz czy dwa otwartą brame ,by zareagowal.
Ślązak
2 lata temu
Czasem wchodzę na dach ale ZAWSZE w sznurowanych butach. Tyle, że ja jestem mądrym Ślązakiem.
Normalny
2 lata temu
Niestety to Łódź. Tam nikt się nikim nie interesuje. To miasto jak i całe województwo kiedyś w rozkwicie od lat 90 to degrengolada i degeneracja moralna.od 2004 r gdy otwarto granice łódź zmniejszyła się z 890 tys w 89 r do 670 w 2019.tak samo w innych miastach.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić