"Socjopatyczny kucyk pokazowy". Ostra opinia o Amber Heard

70

Znajoma Johnny'ego Deppa w najnowszym wywiadzie dla "Page Six" ujawniła kolejne informacje na temat jego związku z Amber Heard. Gina Deuters stwierdziła, że Heard zachowywała się podejrzanie już od dnia ślubu, a teraz chce dosłownie zniszczyć byłego męża.

"Socjopatyczny kucyk pokazowy". Ostra opinia o Amber Heard
Amber Heard na sali sądowej (Getty, Pool EPA)

Johnny Depp i Amber Heard pobrali się w 2015 roku, a rozwiedli zaledwie rok później. Heard oskarżyła swojego byłego partnera o znęcanie się psychiczne i fizyczne, a także o nadużywanie alkoholu oraz narkotyków. Sprawy w sądzie wygrała, a media uczyniły z niej ikonę walki o prawa kobiet. Była pierwszą aktorką nazwaną Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, została ambasadorką praw kobiet w American Civil Liberties Union oraz globalną ambasadorką L'Oreal Paris.

Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

W tym czasie Depp stracił niemal wszystkie kontrakty i role. Disney zwolnił go nawet z obsady filmów "Piraci z Karaibów". Jedyną marką, jaka nie zawiesiła współpracy, był Dior. Chociaż aktor odpierał zarzuty i twierdził, że oskarżenia byłej żony to kłamstwa, nikt mu nie wierzył. Reputacja buntownika także robiła swoje. Przez kolejne lata utalentowany aktor przygotowywał się, aby w odpowiednim momencie wrócić do sprawy.

Obecnie trwa ponowny proces pary. Batalię sądową z uwagą śledzi cały świat. Portale plotkarskie piszą o "procesie dekady". Coraz więcej osób składa zeznania w sądzie lub wypowiada się na ten temat publicznie. Gina Deuters, która jest przyjaciółka Deppa i dobrze poznała Amber, opowiedziała "Page Six", jak wyglądała ich relacja.

"Socjopatyczny kucyk pokazowy"

Myślę, że jest część Amber, która wierzy, że walka oznacza pasję. To znaczy, że są iskry, fajerwerki w związku. To ktoś, kto jest przyzwyczajony do otrzymywania tego, czego chce. Jest całkiem do tego uprawniona i myślę, że na rozwodzie postawiła duże żądania - powiedziała Gina, która z Deppem przyjaźni się już od 20 lat.

Deuters przyznała także, że Amber od samego wesela wykazywała zainteresowanie przemocą i niepokojące skłonności. Chociaż w pierwszych tygodniach zachowywała się jak przykładna żona, to bardzo szybko się zmieniła. Zaczęła od izolowania Johnny'ego od przyjaciół i podporządkowywania go sobie.

To było dość szokujące, jak w końcu odizolowała go od rodziny i przyjaciół... zdecydowanie czuliśmy się, jakbyśmy go stracili. Kiedy spotkali się po raz pierwszy, opisałabym ją jako "żonę ze Stepford". Piekła ciasteczka i zdejmowała mu buty po pracy. To wszystko było dość dziwne. [...] To było na początku i dość szybko zmieniło - mówiła dalej Gina.

Gina stwierdziła, że ślub pary został zorganizowany z pośpiechem, a cała uroczystość wyglądała raczej jak "impreza Amber". Zarówno Heard, jak i jej rodzina, mieli być zachwyceni bogactwem, jakie posiada aktor. Deuter dodała, że ojciec aktorki był bardziej podekscytowany prywatną wyspą niż ślubem własnej córki. Przyjaciółka Deppa zaznaczyła także, że nigdy nie była świadkiem agresywnego zachowania Johnny'ego w stosunku do kobiety.

Byłam z nim, kiedy pił, brał narkotyki i palił trawę, a jego zachowanie wcale nie stawało się nieprzyjemne. Nigdy nie widziałam, żeby stracił panowanie nad sobą. [...] Z pewnością ich związek był niestabilny, ale po prostu wiem, że Johnny nie uderzyłby kobiety. [...] Absolutnie uważam, że padł ofiarą przemocy domowej i zasługuje na sprawiedliwość - powiedziała Gina.

Przyjaciółka Deppa dodała, że Amber chce zniszczyć byłego męża, bo "nie otrzymała tego, czego chciała". Sam aktor miał wszystko bardzo przeżywać pod względem emocjonalnym, a związek z Heard mocno odbił się na jego psychice.

Mój mąż nazwał ją "socjopatycznym kucykiem pokazowym" i na pewno tego nie żałuje – wyjaśniła.
Zobacz także: "Proces dekady" tylko pomoże Johnny'emu Deppowi? "Oceniam, jakim jest aktorem, a nie człowiekiem"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić