Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Spojrzała na Morawieckiego i wiedziała już wszystko. "Częste sygnały kłopotu"

343
Podziel się:

Premier Morawiecki podczas konferencji prasowej po unijnym szczycie wyglądał na bardzo spokojnego. Jednak jego gesty świadczą o czymś innym, twierdzi znana ekspertka od mowy ciała Daria Domaradzka-Guzik. Podkreśla, że zachowanie szefa rządu świadczy m.in. o "braku wiary w siłę własnych argumentów".

Spojrzała na Morawieckiego i wiedziała już wszystko. "Częste sygnały kłopotu"
Mateusz Morawiecki (YouTube)

W nocy z czwartku na piątek zakończył się unijny szczyt, podczas którego Polskę reprezentował premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu podczas konferencji prasowej przekazał, że dyskusja poświęcona była w znacznym stopniu sprawom geopolitycznym.

Morawiecki o kryzysie migracyjnym i cenach energii

Premier poruszał wiele istotnych, ale i budzących kontrowersje tematów. Mówił między innymi o kryzysie migracyjnym. Jak powiedział Morawiecki, w tym kontekście bardzo krytycznie "podeszliśmy do działania Rosji zarówno wokół Ukrainy, jak również w jej roli wspierania Białorusi".

Morawiecki ocenił też, że rząd w Polsce przyjął najdalej idące rozwiązania, która mają "chronić ludzi przed inflacją wywołaną przez ceny energii", w porównaniu do innych państw członkowskich. - Będziemy chronić obywateli przed skutkami niedobrej polityki klimatycznej przyjętej w 2014 roku przez UE, a w Polsce przez rząd Donalda Tuska - powiedział.

Mowa ciała Morawieckiego

Podczas wystąpienia premier Morawiecki wyglądał na bardzo spokojnego. Jednak, jak twierdzi specjalistka, jego gesty świadczą o czymś zupełnie innym. Ekspertka od mowy ciała Daria Domaradzka-Guzik oceniła, że szef polskiego rządu był podczas konferencji bardzo zestresowany.

Jak podkreśla ekspertka, świadczą o tym wąskie i niskie gesty "przy sobie" oraz skulona postawa premiera. Domaradzka-Guzik zwraca też uwagę na to, że Morawiecki co chwila spuszczał wzrok, pocierał dłonie i zgniatał palce. Głos premiera też nie zawsze brzmiał naturalnie.

To częste sygnały kłopotu, wycofania, stresu, zdenerwowania - pisze ekspertka na Twitterze.

Dodaje też, że gesty premiera Morawieckiego świadczyły też o tym, że nie miał wiary w siłę własnych argumentów podczas przemówienia.

Zobacz także: Kaczyński zakładnikiem Ziobry? Były minister: Jest kompletnie ubezwłasnowolniony
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(343)
Miasto
11 miesięcy temu
Nie wydaje mi się. Popieranie czy niepopieranie PiSu niema nic wspólnego z antypolskością. To tylko Pis tak wmawia tym co ślepo mu w wszystko wierzą. Dla tych co nie rozumieją tego proponuje przeczytać książkę "Kiriaguja", bardzo stara, ale idealnie obrazuje dlaczego Polski rząd skazany jest na porażkę. Bolesną dla wszystkich obywateli, tych pierwszego sortu i drugiego.
Lucy
11 miesięcy temu
Masz rację pis to masoni, replitanie i iluminati. Pis to sekta gadów zagrażająca Polsce! W teoriach spiskowych mowa o elitach, które pozamykają ludzi w obozach gdzie będą pracować za miskę ryżu a Morawiecki powiedział że ludzie mają zapierdalać za miskę. Po to jest cena, którą Polacy zaołacą za 500 +, tarcze antykryzysowe i polski ład (w tvp mówili, że Polska dostała miliardy z Unii Europejskiej, chociaż unia Europejska zakręciła kurek z kasą) i dalsze rozdawnictwo pis i propagandy w TVP i trwam u Rydzyka oraz straszenie lgbt i na Bąkiewicza oraz bojówki pis (narodowcy) i wygadywanie jak w Polsce jest cudownie dzięki PiS i jaka unia Europejska i opozycja jest zła
Pis to sekta
11 miesięcy temu
pyta?Wchodząc do jakiejkolwiek organizacji podpisujesz się pod zasadami obowiązującymi w nich.Polska w procesie akcesyjnym MUSIAŁA zmienić sporo ustaw poprawić Konstytucję w której jest zapis o PIERWSZEŃSTWIE prawa Unijnego nad polskimi ustawami.Jeżeli takie rzeczy są obce 30 % niedorozwojów w tym kraju to można tolerować ale jawne Łamanie głównych zasad podziału i niezależności władz w Państwie w tym władzy sądowniczej jest PRZESTĘPSTWEM. Po drugie raz Polska sprzedała się za judaszowe srebrniki w postaci uniknięcia wojny i dała sobie narzucić obcą kukturę (kulturę łacińską) ustrój społeczno gospodarczy (feudalizm) i formę indoktrynacji i propagandy feudalizmu i kultury łacińskiej czyli chrześcijaństwo panujące w innych krajach Europy. Europa masowo zrzekła się swojej tożsamości narodowej i wierzeń przez co w Europie panował średniowieczny uniwersalizm (w każdym kraju ten sam język urzędowy czyli łacina, ta sama religia czyli chrześcijaństwo i ten sam ustrój czyli feudalizm). NA POLSCE TEŻ WYWIERANO PRESJĘ WYZBYCIA SIĘ WIARY, ZMIANY PRAW I OBYCZAJÓW I PRZYJĘCIA WYZNANIA, KULTURY I USTROJU PANUJĄCEGO W RESZCIE PAŃSTW EUROPY! I zgadnijcie co Polska zrobiła, zrzekła się swojej pogańskiej kultury na rzecz chrześcijaństwa narzuconego nam przez inne państwa które teraz nazywają się Unią Europejską. Pis broni czegoś co jest symbolem terroru (wiary, którą Polska przyjęła pod przymusem i groźbą wojny) i jednocześnie prawica chroni wiarę i ideologię narzuconą nam przez inne państwa i jednocześnie narzeka, że inne państwa narzucają Polsce wartości i, prawa, kulturę, wyznanie itd! Jak nas wywalą z Unii Europejskiej lub Polska sana z nuej wyjdzie to Putin się nam do dupy dobierze i polski na mapie nie będzie! Unia Europejska narzuca Polsce wartości i dahe Polsce kasę i remontuje zabytki (przykład osiedle księży młyn w Łodzi) a kościół miesza się w politykę, edukację, medycynę i gdzie popadnie i tylko skubie Polskę z kasy jak drób (przykład postępowanue Rydzyka)! Morawiecki powiedział że ludzie mają zapierdalać za miskę ryżu a w teoriach spiskowych straszy się elitami, które sprawią że ludzie będą zasuwać za miskę. A więc pis to masoni, repilitanie, iluminati i inne sekty a nie normalni ludzie! PIS TO SEKTA!
Seneka
12 miesięcy temu
Wystarczyło że przeczytałem ; chęć szkodzenia , zawiść, płynięcie w głównym nurcie "żeby nie powiedzieć gównianym". Norma w niemieckich mediach !
Chb
12 miesięcy temu
Jarmułka mu spadła.
Gapcio
12 miesięcy temu
A jak ma wyglądać jak kłamie szybciej niż pies biega on już sam nie wierzy w swoje kłamstwa oszustwa i manipulacje chcesz to skandal powinni stanąć przed trybunałem konstytucyjnym wszyscy łącznie jest premierem panem Kaczyńskim panem Ziobro i czarkiem powinni mam nadzieję że kiedyś za to zapłacę co zrobili Polsce
Qura
12 miesięcy temu
robią wszystko na tyle przejrzyście, że nawet nie dostrzegamy jak nas skubią - ale zaczynamy już to czuć, więc może się obudzimy z tego snu ?
Jan
12 miesięcy temu
obiecywali przejrzystość władzy a ten człowiek jest najlepszym przykładem gdzie ma wcześniejsze obietnice. Niech lepiej powie dlaczego drożyzna u nas jest dwa razy większa niż w Unii !!!
Pozdrowienia ...
12 miesięcy temu
Totalna opozycja rekrutuje trolli w przedszkolu specjalne troski ? Tak prymitywnych i przepełnionych kłamstwami i jadem wpisów nie powstydziłby się sam duce Tusk ! Ten Dyzma polityki europejskiej ma taki sam styl !!!
Ela
12 miesięcy temu
Sami na wzajem się szantażują i siebie panicznie boją, to jest hakowa metoda Kaczora !!! Na koniec się pozjadają, mówiąc sobie "smacznego"... Ten rząd jest ubezwłasnowolniony i dobrze, bo to prowadzi do samozniszczenia. Nikt inny nie musi przykładać do tego ręki... Kwestia czasu. Powodzenia złodzieje
Bruce Lee
12 miesięcy temu
Ciekawe co wyczta z twarzy her tuska 😂 😂 😂 😂
vitto
12 miesięcy temu
najlepsze życzenia - śmierć wrogom ojczyzny !!!
Thre
12 miesięcy temu
Moi bracia to Bros i Domestos na wszelakie bolączki.
msms01
12 miesięcy temu
Chcieli Budapeszt, ale doczekają się Bukaresztu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić