Środkowy palec Lichockiej zmienił coś w jej życiu? Aż ciężko uwierzyć

164

Joanna Lichocka zasłynęła środkowym palcem, który pokazała w Sejmie po swoim wystąpieniu w lutym 2020 roku. Ponad rok później wiadomo, że niewiele zmienił on w jej życiu pod względem finansowym i zawodowym. Polityk ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Środkowy palec Lichockiej zmienił coś w jej życiu? Aż ciężko uwierzyć
Joanna Lichocka pokazała po wystąpieniu środkowy palec. (PAP, Paweł Supernak)

Gest Joanny Lichockiej przyniósł jej ogólnopolską sławę. Posłanka została przez niego jednym z najpopularniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Od pamiętnych obrad minął już ponad rok i trzy miesiące, a Lichocka nadal jest z nim identyfikowana.

"Super Express" przeanalizował oświadczenie majątkowe Lichockiej. Okazało się, że posłanka jest milionerką. Za sam 2020 rok zarobiła ok. 290 tysięcy złotych. O dziwo haniebny gest nie spowodował obniżenia jej wynagrodzenia. Za luty ubiegłego roku, tak jak każdego miesiąca, otrzymała na swoje konto 24 tysiące złotych. Polityk jest również w posiadaniu nieruchomości o łącznej wartości 4,5 miliona złotych.

Oszczędności Lichockiej, według oświadczenia, wynoszą 21 tysięcy złotych. Posłanka jest również posiadaczem hondy CRV z 2017 roku. Była dziennikarka ma również zobowiązania wobec banku. Jej zadłużenie wynosi 300 tysięcy złotych.

Joanna Lichocka

Joanna Lichocka urodziła się w 1969 roku w Warszawie. Jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej dziennikarskiej karierze była związana między innymi z "Teleexpressem", "Rzeczpospolitą", czy Telewizją Republika. W 2015 roku po raz pierwszy została wybrana do Sejmu. 4 lata później udało jej się powtórzyć ten sukces. 13 lutego 2020, podczas 5. posiedzenia Sejmu IX kadencji złą sławę przyniosło jej pokazanie środkowego palca opozycji.

Zobacz także: Uprawa roślin tropikalnych. Zapamiętaj proste triki i uważaj na najczęstsze błędy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić