o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

#StopFurChallenge. Premier Mateusz Morawiecki odpowiedział prezesowi PiS

37
Podziel się

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zainicjował #StopFurChallenge. Uczestnicy wyzwania mają wyrażać poparcie dla tzw. "piątki dla zwierząt". Teraz do akcji przyłączył się premier Mateusz Morawiecki.

#StopFurChallenge. Premier Mateusz Morawiecki odpowiedział prezesowi PiS
Mateusz Morawiecki dołączył do #StopFurChallenge (PAP)
bEKvYceZ

Akcja #StopFurChallenge rozpoczęła się w sobotę. Jako pierwszy wziął w niej udział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca - mówi w filmiku opublikowanym w mediach społecznościowych.
bEKvYcfb

Lider PiS do akcji nominował m.in. premiera Mateusza Morawieckiego. Ten w krótkim materiale wideo przekonuje, że "zakaz hodowli zwierząt na futra to kwestia naszej wrażliwości; to także po prostu zwykła ludzka przyzwoitość".

Chcemy pomóc zwierzętom, ale tak naprawdę pomagamy również samym sobie, pomagamy ludziom, bo to, jak traktujemy zwierzęta, mówi wiele o nas. Przysparzanie zwierzętom niepotrzebnego cierpienia jest sprzeczne z godnością ludzką, dlatego bądźmy dla naszych braci mniejszych po prostu ludzcy - mówi premier w nagraniu, które pojawiło się na Twitterze.

"Można naprawdę bardzo dobrze wyglądać nie zakładając futrzanego okrycia"

Premier Morawiecki zaznacza ponadto, że "jesteśmy częścią świata, częścią środowiska, częścią natury, ale też na nas ciąży szczególna odpowiedzialność za tę naturę".

bEKvYcfh
Przecież w XXI wieku można naprawdę bardzo dobrze wyglądać nie zakładając futrzanego okrycia - twierdzi szef rządu.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKvYcfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
aaa
rok temu
NO I JAK
dalej
rok temu
no do góry
kowalski
rok temu
no i co wkoncu z tymi norkami
bEKvYcfD
J23
rok temu
Himalaje hipokryzji
fad
rok temu
Najpierw wyjaśnić skąd pochodził majątek przepisany na żonę. Reszta to takie sobie bzdety.
dj12
rok temu
A tata Rydzyk jakie ma zdanie?
cebulak
rok temu
A ja nie popieram, jeszcze trochę to ludzie będą jedli szczaw i mirabelki,paśli się na trawie,żyli w oborze a zwierzęta w domach.Istny cyrk. A Niemcy, Ukraińcy czy inni dalej będą hodować zwierzęta futerkowe.A to że w Holandii sorry w Niderlandach gazuje się ptaki na polach,aby siewnego ziarna nie wydziobywały z ziemi, to o tym się nie mówi? Co za rząd, co temu Jarkowi przyszło do głowy.
cbk
rok temu
Takie sztuczne futerko, jak długo się rozkłada? 200 lat, 500? A ile trujących ścieków zostaje wydalonych podczas produkcji takiego humanitarnego futerka?
emi
rok temu
To wygląda jak szantaż emocjonalny tylko na poziomie hipokryzji politykow. To, że uważam, że Tusk i PO to najwięksi złodzieje i powinni siedzieć w takich klatkach jak norki, nie znaczy, że mam popierać wrogów mojego wroga. To co wyprawia terAZ kACZYŃSKI Z TĄ AKCJĄ to kpina. Taka licytacja- kto bardzie kocha zwierzaki.
Lód
rok temu
To wyjdźcie na ulice waleczni Polacy, co? ciężko?. 500 + was blokuje. Jesteście przegranym narodem. Dobrze wam tak. A to dopiero początek waszego końca. Niedługo znikniecie. Oby na zawsze.
Polak
rok temu
To może jaszcze zakaz hodowli świń i bydła na mięso.Prawdziwe futro kosztuje i nie kupuje się go na 1-sezon, a kto zapłaci za utylizację tanich sztucznych futer a może po prostu do oceanu z nimi .
Henoch
rok temu
Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem podniebnym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!
lolek
rok temu
Wygląda jakby kłamał
bEKvYcfv
ja sie pytam
rok temu
to wkoncu sa za tym rolnictwem czy nie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić