Straciła nogę przez nowotwór. Teraz wróciła do pracy modelki

21

24-letnia modelka straciła nogę przez nowotwór w październiku 2018 roku. Teraz po niespełna dwóch latach przerwy wróciła do swojej pracy. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Straciła nogę przez nowotwór. Teraz wróciła do pracy modelki
Bernadette Hagans (Instagram, Bernadette Hagans)

Bernadette Hagans przeżyła w 2018 roku swoją wielką tragedię. Młoda modelka zachorowała na rzadką i agresywną odmianę raka - mięsaka maziowego. Niestety w wyniku choroby musiała mieć amputowaną nogę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Miałam objawy przez prawie rok, zanim w końcu mnie zdiagnozowano. Czułem się zmęczona, chora, a potem zaczęłam odczuwać guzek w prawej nodze, który z czasem stawał się coraz większy i większy - powiedziała modelka.

Modelka wspomina moment, kiedy dowiedziała się chorobie. Lekarze powiedzieli jej, że guz zaplątał się w nerwach i będą musieli amputować kolano. Kobieta zareagowała na to wyjątkowo spokojnie. Przyznaje, że potraktowała tę sytuację jako dar życia, który musi wykorzystać.

Drugie życie

Dziewczyna przezwyciężyła chorobę. Nieustannie dodaje na swoje konto na Instagramie zdjęcia, na których widoczna jest proteza nogi. Teraz dostała szansę życia. 24-latka zostałą nową twarzą kampanii Kurt Geiger People Empowered Campaign. Ponadto jest również dumną ambasadorką organizacji charytatywnej CLIC Sargent, która podnosi świadomość na temat mięsaka maziowego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Bolały ją dłonie. Diagnoza była poważniejsza, niż ktokolwiek się spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić