Syn znalazł w rzeczce zwłoki ojca. Co wydarzyło się w Lipowej pod Nysą?

60

Na Opolszczyźnie doszło do wstrząsającego odkrycia. Syn znalazł zwłoki ojca. Ciało mężczyzny znajdowało się w niewielkiej rzece, w miejscu, w którym woda ma zaledwie 30 cm głębokości. Wezwano służby.

Syn znalazł w rzeczce zwłoki ojca. Co wydarzyło się w Lipowej pod Nysą?
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

7 marca po godzinie 15:00 doszło do wstrząsającego zdarzenia. W Lipowej (gm. Nysa) odkryto ciało mężczyzny, które płynęło w rzeczce przez wioskę. Na miejsce wezwano straż pożarną. Interweniowało aż jej pięć zastępów.

O wstrząsającej sprawie poinformował portal nto.pl. Po przybyciu na miejsce zdarzenia straż pożarna wezwała grupę wodno-nurkową z Nysy. Specjaliści mieli pomóc w wyłowieniu ciała. Niedługo później okazało się, że ich interwencja nie były konieczna. Wysokość wody w rzeczce w miejscu, gdzie znajdowało się ciało mężczyzny, wynosiła zaledwie 30 centymetrów.

Po wyciągnięciu mężczyzny na brzeg stwierdzono jego zgon. Zmarłym okazał się 55-letni mieszkaniec Lipowej, który mieszkał nieopodal. Jako pierwszy dryfujące ciało zauważył syn zmarłego. Nie wiadomo, co było przyczyną tragicznego zdarzenia. Policja ustala szczegóły w sprawie. Brany pod uwagę jest nawet scenariusz zabójstwa, jednak mundurowi wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Zobacz także: Ofiary COVID-19. "Jak wymarcie sporego miasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić