Szeryf chciał doprowadzić do tragedii. Dramatyczne wideo z Warszawy

330

Wysoce nieodpowiedzialnym zachowaniem popisał się kierowca kii w Warszawie. Mężczyzna zignorował zasadę jazdy na suwak i niemalże doprowadził do okropnego wypadku.

Szeryf chciał doprowadzić do tragedii. Dramatyczne wideo z Warszawy
Szeryf z kii mógł doprowadzić do tragedii (YouTube)

Kanał "STOP CHAM" na YouTube po raz kolejny opublikował wideo, które oburzyło internautów. Jeden z kierowców w Warszawie zarejestrował niebezpieczne, a zarazem nieodpowiedzialne zachowanie jednego z mężczyzn. Gdyby nie szybka reakcja innego uczestnika ruchu drogowego to mogłoby dojść do tragedii.

Nagranie wideo, które opublikowano na kanale zarejestrowano 28 grudnia 2021 roku. Filmik może służyć jako przykład niewłaściwej jazdy na suwak. Kierowca kii widząc nadjeżdżającego lewym pasem mercedesa postanowił przyspieszyć i delikatnie wjechać na jego pas, utrudniając mu jazdę. Gdyby nie przytomna reakcja kierującego szybszym autem, który przyspieszył to mogłoby dojść do wypadku.

Kierujący mercedesem nie ukrywał swojej wściekłości. Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy kii mogło doprowadzić do opłakanego w skutkach wypadku. Poszkodowany zażądał wyjaśnień, dlatego oba pojazdy zjechały na boczny pas. Być może zepchnięty na krawężnik mercedes doznał uszkodzeń, dlatego właściciel chciał ustalić wysokość ewentualnego zadośćuczynienia.

Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić