Szok w Brazylii. Mężczyzna zakłócił wybory Miss

8

Tego jeszcze nie było. Podczas konkursu piękności w Brazylii doszło do skandalu. Ceremonia konkursu została nagle przerwana, gdy Matheus Oliveira, mąż zdobywczyni drugiego miejsca Nathally Becker, wyrwał prowadzącej koronę z ręki i rzucił o podłogę. Mężczyzna będzie musiał zapłacić za zniszczoną koronę.

Szok w Brazylii. Mężczyzna zakłócił wybory Miss
Szok w Brazylii. Mężczyzna zakłócił wybory Miss (Twitter)

Mówi się, że w konkursach liczy się tylko pierwsze miejsce i nikt nie pamięta o pozostałych lokatach. W tym wypadku jest jednak zupełnie inaczej.

W weekend w Brazylii odbył się konkurs Miss Gay Mato Grosso zorganizowany przez środowisko LGBTQIAP. Podczas finału wydarzenia, przed ogłoszeniem zwyciężczyni, poproszono na scenę dwie faworytki - Nathally Becker i Emannuelly Belini.

Obie modelki w ogromnym napięciu oczekiwały na ostateczny werdykt. Okazało się, że wygrała pierwsza z nich - Emannuelly Belini. Jej radość nie trwała jednak długo. Mąż zdobywczyni drugiego miejsca, Nathally Becker, wbiegł na scenę i odebrał jej koronę, którą roztrzaskał o podłogę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowi "Sami swoi": To on zagra młodego Pawlaka

Po chwili zdenerwowany mężczyzna ponownie podniósł koronę i rzucił ją z całych sił. Następnie pociągnął za włosy żonę, by opuścić wydarzenie. Po drodze raz jeszcze podniósł z ziemi koronę i rzucił.

Głos w sprawie zabrali organizatorzy konkursu, którzy potępili cały incydent, który miał miejsce w sobotni wieczór.

Potępiamy incydent, który miał miejsce podczas koronacji Miss. Pewien mężczyzna, który nie mógł pogodzić się z wynikami konkursu, spowodował zamieszanie i szkody - poinformowano w oświadczeniu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Miss z Brazylii nie żyje. Skoczyła z 6. piętra

Przypomnijmy, że 26-letnia Maya Mitao, która w 2023 roku wygrała konkurs Miss Paraibano, w marcu zginęła w tragicznych okolicznościach. Królowa piękności z Brazylii wyskoczyła z szóstego piętra, ratując się przed pożarem, który wybuchł w jej domu.

W styczniu tego roku Maya została koronowana na Miss Sertao Paraibano. 26-latka brała udział w konkursach piękności od 2019 roku i zdobyła łącznie dziewięć tytułów. Była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno, wraz ze swoim młodszym bratem przeprowadziła się do São Paulo.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić